1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Kaner Şirketler Grubu 75 yaşında
Kaner Şirketler Grubu 75 yaşında

Kaner Şirketler Grubu 75 yaşında

Kaner Şirketler Grubu, bu yıl 75. kuruluş yıldönümünü kutluyor.

A+A-

Kaner Şirketler Grubu, bu yıl 75. kuruluş yıldönümünü kutluyor. 600’ü aşan çalışanı, 3 kıtadan 17 ülke ile yaptığı işbirlikleri sayesinde Kuzey Kıbrıs’ın önemli bir değeri konumunda olan Kaner Şirketler Grubu, 75. yılında sadece ticari başarılarıyla değil, toplumsal duyarlılığı ve sosyal sorumluluk projelerine yapacağı katkılarla da öne çıkacak. Kaner Şirketler Grubu, 75. yıl kutlamaları kapsamında tüm yıla yayılacak bir dizi şirket içi etkinlik ve sosyal sorumluluk etkinlikleri planladı.

Kaner çalışanları 75. yıl için pedal çevirdi

“Asra çeyrek kala” sloganı ile hazırlanan 75. yıl kutlama etkinliklerinin ilki dün gerçekleşti. Kaner Şirketler Grubu kurucuları merhum Adem Kaner ve Vedat Kaner kardeşlerin bisiklet üzerinde başladıkları ticari yolculuğun ve 75 yıllık serüvenin bir sembolü olarak, “Herşey bir bisikletle başladı… Yolumuza birlikte devam ediyoruz” sloganı ile düzenlenen bisiklet turu etkinliğinde tüm çalışanlar biraraya geldi. Arasta’dan başlayıp, Dereboyu Gloria Jean’s Coffees’de verilen kahve molasının ardından Ortaköy’deki Kaner Şirketler Grubu merkez binası önünde son bulan 8 kilometrelik güzergahda bisiklet süren çalışanlar sağlıklı yaşama da vurgu yaparak keyifli saatler geçirdi.

k2-007.jpg

Kaner: “Ülke ekonomisine değer katan 75 yıllık deneyim ve başarılarımızın temelinde tüm çalışanlarımızla kurduğumuz güçlü aile bağları var”

75. kuruluş yıldönümü vesilesiyle duygu ve düşüncelerini aktaran Kaner Şirketler Grubu Yönetim Kurulu, kurucuları Adem Kaner ve Vedat Kaner kardeşlerin çıktıkları yolculukta vurguladıkları aile ve zaman kavramlarına değinerek 75 yıllık tarihlerinde tüm çalışanları ile güçlü aile bağları kurduklarını ve ülke ekonomisine değer katan başarılarının temelinde mutlu çalışanlar olduğunu belirtti.

k1-008.jpg

 

 

Bu haber toplam 5176 defa okunmuştur