1. HABERLER

  2. GÜNEY

  3. Güneyde maçlar yeniden başlıyor
Güneyde maçlar yeniden başlıyor

Güneyde maçlar yeniden başlıyor

Kıbrıs’ın güneyinde  bir hakemin aracına bomba koyulması sonrasında hakemlerin başlattığı maçlara çıkmama eylemi kaldırıldı

A+A-

Kıbrıs’ın güneyinde  bir hakemin aracına bomba koyulması sonrasında hakemlerin başlattığı maçlara çıkmama eylemi,  Adalet Bakanı ve Polis müdürünün taahhütleri sonrasında yarından itibaren kaldırıldı.
Alithia ve diğer gazeteler, Larnaka’da bir hakemin aracına konulan bombanın patlaması sonrasında hakemlerin maçlara çıkmama kararının, Adalet Bakanı ve polis müdürünün taahhütleri sonrasında kaldırıldığını yazdılar.
Gazete, Adalet Bakanı Yorgos Savvidis ile Polis Genel Müdürü’nün dün hakemlere, “güvenliklerinin sağlanması ve UEFA tarafından hazırlanmış olan 6 şike dosyasının aydınlatılması” taahhüdünün verilmesinin ardından yarınki kupa maçlarının planlandığı gibi yapılacağını belirtti.
Gazete ayrıca, önceki gün tutuklanan bir futbolcunun ise, hakkında yeterli delil olmamasından ötürü serbest bırakıldığını belirterek, polisin bazı kritik maçlarda ek önlem alma kararını da kamuoyuna duyurduğunu vurguladı.

Bu haber toplam 1049 defa okunmuştur
Etiketler : ,
İlgili Haberler