1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Doğancı’nın gözü Süper Lig’de
Doğancı’nın gözü Süper Lig’de

Doğancı’nın gözü Süper Lig’de

Doğancı Spor Kulübü Başkanı Cemal Tabak, önümüzdeki sezon Birinci Lig’de ses getirecek bir takım yaratmak amacında olduklarını, çalışmaları bu yönde sürdürdüklerini vurguladı.

A+A-

Doğancı Spor Kulübü Başkanı Cemal Tabak, önümüzdeki sezon Birinci Lig’de ses getirecek bir takım yaratmak amacında olduklarını, çalışmaları bu yönde sürdürdüklerini vurguladı.

Çalışmalarına ilk olarak yeni Yönetim Kurulu'nu oluşturarak başladıklarını ve Birinci Lig'de oynayacakları bilinçle hareket ettiklerini ifade eden Tabak, futbol camiasında saygı duyulan bir antrenör ile görüşmelerini sürdürdüklerini belirterek kısa süre içerisinde olumlu bir sonuca varmayı hedeflediklerini kaydetti.

Bu yıl ligde ses getirecek bir takım oluşturmak amacında olduklarını belirten Cemal Tabak, bölgeden önemli bazı isimler ile görüşerek anlaştıklarını, bazı isimlerle de görüşme aşamasında olduklarını kaydetti. Tabak, anlaştıkları isimleri çok yakında kamuoyu ile paylaşacaklarını da belirtti.

 

Tabak: “Bu sezonu kulüp tarihinde dönüm noktası olarak görüyoruz”

Bu sezonu, kulüp tarihlerinde bir dönüm noktası olarak gördüklerini söyleyen Tabak şunları kaydetti: “Yıllardır hedefimiz olan ‘Birinci Lig’e çıkmayı' başardık. Şimdiki hedefimizi ise 'Süper Lig'e ulaşmak olarak belirledik. Bunun zorluğunun bilicinde olmakla birlikte, çalışmalarımızı da bu bilinçle sürdürmekteyiz. Yolumuza sağlam ve kararlı adımlarla devam edeceğiz. Bu noktada, kurulduğu günden beri kulüpte görev üstlenen tüm başkan ve yöneticiler ile taraftar ve sempatizanlarımıza teşekkürlerimi bir borç bilirim."

 

“Altyapıya özel önem vereceğiz”

Doğancı Spor Kulübü Başkanı Cemal Tabak, çim saha ve tesisleri, modern kulüp binası ile önemli bir değere sahip olduklarını belirterek, önümüzdeki dönemde alt yapıya özel önem vereceklerini kaydetti.

Kalıcı gelir getiren tesisleşmeye hız veren bir kulüp olmaları gerektiğini de belirten Tabak, başkan tüm bunları başara bilmenin yolunun ise birlik olmaktan ve herkesin kulübe daha çok katkı koymasından geçtiğini vurguladı. Doğancı Spor Kulübü’nün elde edeceği başarılar ile futbolcularının ve taraftarlarının mutlu ve gururlu olmaları için çok çalışacaklarını söyleyen Tabak, taraftar ile sempatizanlarına da kendilerine destek olma çağrısında bulundu.

Bu haber toplam 1599 defa okunmuştur
Etiketler :