1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Cumhuriyet Rallisi’ne Turkcell desteği
Cumhuriyet Rallisi’ne Turkcell desteği

Cumhuriyet Rallisi’ne Turkcell desteği

4'üncü Uluslararası Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi, Kuzey Kıbrıs Turkcell'in sponsorluğunda Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü tarafından düzenleniyor.

A+A-

4'üncü Uluslararası Klasik Otomobil Cumhuriyet Rallisi, Kuzey Kıbrıs Turkcell'in sponsorluğunda Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü tarafından düzenleniyor.

15 Kasım Cumartesi saat 14.30'da Zet Carting'teki slalom etkinliği ile başlayacak Ralli, pazar sabahı 10:00’da Dışişleri Bakanlığı önünden start alacak
Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü, 4'üncü Uluslararası Cumhuriyet Klasik Otomobil Rallisi öncesinde etkinliğin ana sponsoru Kuzey Kıbrıs Turkcell'i ziyaret etti. Klasik otomobillerle renklenen Kuzey Kıbrıs Turkcell genel merkezinde sponsorluk protokolü imzalandı.
Protokole Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü Başkanı Simavi Aşık ile Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca imza attı.
15 Kasım Cumartesi saat 14.30'da Zet Carting'teki slalom etkinliği ile başlayacak Ralli, pazar sabahı 10:00’da Dışişleri Bakanlığı önünden start alacak. Girne'de Onar Village önünde sonuçlanacak rallinin ödül töreni ise saat 15.00 sıralarında yapılacak.
Etkinliğe 25 yaş üstü klasik otomobili olan herkes katılabilecek. 14 Kasım saat 18.00'e kadar kayıtların süreceği ralli için www.kktsok.org adresinden kayıt için detaylara ulaşılabilecek.

Aşık: “İlgi memnun etti”

Kuzey Kıbrıs Klasik ve Spor Otomobil Kulübü Başkanı Simavi Aşık, uluslararası organizasyon öncesinde büyük bir heyecan içerisinde olduklarını belirterek, "Rallimize yönelik yoğun ilgi ve katılım bizi ayrıca mutlu etmiştir. Kuzey Kıbrıs Turkcell'e desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Karaatmaca: “İçtenlikle destek verdik”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca, Cumhuriyet Rallisi'ne geçmiş yıllarda olduğu gibi içtenlikle destek verdiklerini belirterek, "Böylesi uluslararası etkinlikler Cumhuriyet Bayramı coşkusunu artırırken, klasik ve spor otomobil tutkunlarına da unutulmaz dakikalar yaşatıyor. Bu önemli organizasyona emek veren herkesi kutlarken, halkımızı da etkinliklere izlemeye davet ediyorum" diye konuştu.

Bu haber toplam 1222 defa okunmuştur