1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. ‘Cep Hesabım’ ile dijital değişim
‘Cep Hesabım’ ile dijital değişim

‘Cep Hesabım’ ile dijital değişim

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in mobil uygulaması hayatı kolaylaştırıyor

A+A-

 


Kuzey Kıbrıs Turkcell, “Cep Hesabım” uygulaması ile dijital değişim vizyonunu ileriye taşırken, müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in mobil uygulaması Cep Hesabım ile hattındaki kullanımları takip eden müşteriler, güncel ve geçmiş fatura detaylarını anında görüntülerken, fatura ödemelerini de kolaylıkla yapabiliyor.
Cep Hesabım ile hatlarına kontör yükleyebilen Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler, tarife ve paketlerini de inceleyerek hemen satın alabiliyor. Cep Hesabım aynı zamanda hat ayarlarına ulaşma ve kullanılan servislerle ilgili güncelleme yapma imkanı da sunuyor.

İnternet kotasından eksilmiyor
Teknoloji lideri Kuzey Kıbrıs Turkcell tarafından hayata geçirilen Cep Hesabım uygulaması ile birkaç tuşla dilediğiniz işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik bu işlemleri gerçekleştirirken internet kotanızdan da eksilmiyor. Böylelikle uygulama içerisinde rahat ve dilediğiniz kadar inceleme yaparak gezinebiliyorsunuz.

“Cep Hesabım”la zamandan tasarruf

“Cep Hesabım” uygulaması ile zamandan da tasarruf ederek Turkcell İletişim Merkezi’ne gitmek yerine birkaç tuşla işlem yapabiliyorsunuz.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “Her ay faturanızı ödemek için zaman harcamanıza gerek yok” denilerek, “Uygulama ile son 6 aylık faturanızı takip edebilir, hattınızla, paketinizle ilgili birçok detayı öğrenebilir, işlem yapabilirsiniz” görüşüne yer verildi.

 

 

Bu haber toplam 2307 defa okunmuştur