1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Aracın çarptığı yaya yoğun bakımda… 1 tutuklu
Aracın çarptığı yaya yoğun bakımda… 1 tutuklu

Aracın çarptığı yaya yoğun bakımda… 1 tutuklu

Lefkoşa’da YDÜ Kampüsü içerisinde dün yolu yaya olarak karşıdan karşıya geçmeye çalışan 32 yaşındaki Sabrııe Abdurashytova’ya araba çarptı.

A+A-

Lefkoşa’da YDÜ Kampüsü içerisinde dün 12.30 sıralarında 32 yaşındaki Hikmet Yiyit yönetimindeki LN 838 plakalı araçla kuzeydoğu istikametine doğru dikkatsizce seyredip rektörlük çemberine geldiği sırada, o esnada yolda karşıdan karşıya geçmekte olan 32 yaşındaki Sabrııe Abdurashytova’ya çarptı.

Kaza sonucu yaralanan yaya Abdurashytova, kaldırıldığı YDÜ Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından, yoğun bakım servisinde müşahede altına alındı. LN 838 plakalı araç sürücüsü Hikmet Yiyit tutuklandı.

 

Ozanköy’deki kazada yaralanan şahıs yoğun bakımda

Ozanköy’de 42 yaşındaki Gökhan Abraşoğlu yönetimindeki NY 497 plakalı motosikletle dün saat 18.00 sıralarında Dr. Fazıl Küçük Caddesi üzerinde, seyir halindeyken, önündeki aracı geçmeye çalıştığı sırada, o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden 49 yaşındaki Mehmet Yumuşak yönetimindeki EN 980 plakalı araca ve akabinde kaldırım üzerinde bulunan elektrik direğine çarptı.

Kaza sonucu yaralanan Abraşoğlu, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından, yoğun bakım servisinde müşahede altına alındı.

 

Karaoğlanoğlu’nda kaza… 3 yaralı

Girne’de Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde bu sabah 04.00 sıralarında 26 yaşındaki Gökhan Ercan yönetimindeki SJ 116 plakalı araç ile dikkatsizce doğu istikametinde seyrettiği sırada önündeki araçları geçmek için sağ şeride geçti ve karşı istikametten gelen 25 yaşındaki Musa Dönmez yönetimindeki HM 996 plakalı araca çarptı.

Kaza sonucu yaralanan Ercan ve araçta yolcu olarak bulunan 24 yaşındaki Sedat Direk ve Abdulsamet Alnıdelik kaldırıldıkları Girne Dr. Akçicek Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından, Sedat Direk ve Abdulsamet Alnıdelik cerrahi serviste, Gökhan Ercan ise Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek ortopedi servisinde müşahede altına alındı.

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur
Etiketler : ,