1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Arabacıoğlu iddialı
Arabacıoğlu iddialı

Arabacıoğlu iddialı

Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları halkın sorunlarını dinlemek için başlattıkları bölge ziyaretlerine devam ediyor.

A+A-

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Belediye Başkan adayı Dr. Mustafa Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları halkın sorunlarını dinlemek için başlattıkları bölge ziyaretlerine devam ediyor.

Bu bağlamda Çağlayan Bölgesi’ni ziyaret eden Arabacıoğlu ve adaylara, DP Genel Başkanı Serdar Denktaş, Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Öztürk, Kadın Örgütü Başkanı Esen Yalın Aktoprak, Gençlik Örgütü Başkanı Münür Öztürk ve çok sayıda partili eşlik etti.
Vatandaşın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan DP Lefkoşa Belediye Başkan adayı Mustafa Arabacıoğlu ve Belediye Meclis üyesi adayları, sorunların çözümü yolunda atılacak adımları halkla paylaştı.
Vatandaşlarla sohbetleri sırasında LTB’yi 14 ay gibi kısa bir sürede kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir yapıya kavuşturacaklarının sözünü veren Arabacıoğlu, “İnanıyorum ki, Lefkoşa Halkı, ekibimle birlikte getireceğimiz dürüst, şeffaf, ilkeli ve adaletli yönetim anlayışına oy vererek, tüm ülkemizin özlemini duyduğu değişimi Başkentimizden başlatacak” şeklinde konuştu. yd

Bu haber toplam 1387 defa okunmuştur
Etiketler : ,