1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CTP-BG24. Olağan Kurultayı Kararları (1)
"20 yılda yapılmayanları, 4 yıla sığdırdık”

"20 yılda yapılmayanları, 4 yıla sığdırdık”

Arter, UBP’nin Mağusa aday tanıtım şölenine katılarak bir konuşma yaptı.

A+A-

Mağusa Bağımsız Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı  İsmail Arter, Mağusa’da 20 yılda yapılmayanı 4 yıla sığdırdıklarını ifade etti.

Ofisinden yapılan açıklamaya göre Arter, UBP’nin Mağusa aday tanıtım şölenine katılarak bir konuşma yaptı.

Arter, 4 yıl önce bağımsız aday olarak Mağusa halkının karşısına çıktıklarını dile getirerek, “Mağusalılar’a 4 yıl önce neyin sözünü verdiysek, hepsini tek tek yaptık. 4 yılı projelerle, hizmetlerle dolu dolu geçirdiğimizin övüncü ve vicdan rahatlığı içindeyiz. 20 yılda yapılmayanları, 4 yıla sığdırdık” dedi.

Arter, 4 yıllık hizmet süreleri içerisinde, Mağusa’nın projelerle anılmaya başlandığını vurgulayarak, görev süresinde  ortaya koydukları hizmetler ve büyük projelerle, Mağusa’yı projelerin başkenti yaptıklarını belirtti.

Arter, “4 yıla sığmayanları da, bir 4 yıl daha talep ederek, Mağusa’yı daha da yukarılara çekerek, çağdaş bir kent haline getireceğiz” dedi.

4 yıllık görev süresi  içerisinde, kültüre ve sanata olan yatırımlarla  da, Mağusa’yı kültür ve sanat başkenti haline getirdiklerini ifade eden Arter,  bundan sonraki 4 yıllık hizmet süresinde de Belediye Meclis üyeleri ile birlikte birçok büyük projelere imza atmaya hazır olduklarını dile getirdi.

 

 

Bu haber toplam 1041 defa okunmuştur