1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YAK, onay bekliyor
YAK, onay bekliyor

YAK, onay bekliyor

Yenicami Ağdelen Kulübü (YAK), Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) Metehan’da belirlediği yeşil alana sahip çıktı. LTB’nin kulübe tahsis ettiği15 dönümlük arazi için plan ve projelerini hazırladıklarını belirten Yenicami Ağdelen Kulübü Ba

A+A-

 

 

 

Düğmeye basmak için projenin onaylanmasını bekleyen Yenicami Ağdelen Kulübü, öncelikle kendilerine verilen yerin yeşillendirilmesini yapacak

 

Yenicami Ağdelen Kulübü (YAK), Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) Metehan’da belirlediği yeşil alana sahip çıktı.

LTB’nin kulübe tahsis ettiği15 dönümlük arazi için plan ve projelerini hazırladıklarını belirten Yenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner ve Lokal Sorumlusu Gökhan Necipoğlu, kulüp olarak şu anda bir dere yatağı olan yeşil alanı spora kazandıracaklarını müjdelediler.

 

YEŞİLLENDİRME İLE BAŞLAYACAK

Halı saha, büfe ve otoparkın yer alacağı tesisin yapımı için düğmeye basmak, projenin onay almasını bekliyor.

Projenin onay alması ile birlikte Yenicami Ağdelen Kulübü, öncelikle kendilerine verilen yerin yeşillendirilmesini yapacak.

LTB Yenicami Ağdelen Kulübü Halı Saha Projesi’nin hayata geçmesi halinde, mevcut yeşil alanın çevresi bisiklet yolu olacak. Bisiklet Severler Derneği Lokali de bu bisiklet yolu kenarında ve Yenicami Ağdelen Kulübü’nün komşusu olacak.

 

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Hedeflerinin bununla sınırlı olmadığını belirten Yenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner, “Konu proje bizim için sadece bir sosyal sorumluluk projesi. Kulüp olarak hedefimiz çok daha büyük tesislere imza atmaktır. Bu konuda devletin bize arazi tahsis etmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler