1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. VADİLİ’DE KİRALIK TRANSFERLER
VADİLİ’DE KİRALIK TRANSFERLER

VADİLİ’DE KİRALIK TRANSFERLER

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) 2011-2012 Futbol Sezonu’nda, 2’nci Lig Doğu Grubu’nda mücadele edecek olan Vadili Türk Çiftçiler Birliği’nde transferler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çetinkaya’dan Hasan Özgür ile M

A+A-

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) 2011-2012 Futbol Sezonu’nda, 2’nci Lig Doğu Grubu’nda mücadele edecek olan Vadili Türk Çiftçiler Birliği’nde transferler devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Çetinkaya’dan Hasan Özgür ile Mormenekşe’den Seyfi ile Ahmet Dadaş’ın transferlerinde kiralık olarak katan kırmızı sarılı ekip Vadili, dün de Mormenekşe’den Seyfi Demir ve Ahmet Demir kardeşleri kiralık olarak kulübe bağladı ve bu sezon 7 ve 8’inci transferlerini gerçekleştirmiş oldu.

Tesisleşme hamlelerinde olduğu gibi transfer hamlesinde de başarılı işler gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Vadili Türk Çiftçiler Birliği’nin genç başkanı Erhan Kaya, “Yepyeni bir takım kurduk. Uyum sorununu aşabilirsek üst sıralara oynayacağımıza, şampiyonluk mücadelesi vereceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 679 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler