1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Uyuşturucuyla yakalandılar
Uyuşturucuyla yakalandılar

Uyuşturucuyla yakalandılar

Ercan Havalimanı’ndan dün ülkeye giriş yapmakta olan Ş.Ü. (E-38) ve S.Ö. (E-34)’nün üzerinde yaklaşık 1’er gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

A+A-

Ercan Havalimanı’ndan dün ülkeye giriş yapmakta olan Ş.Ü. (E-38) ve S.Ö. (E-34)’nün üzerinde yaklaşık 1’er gram hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Adı edilenler tutuklandı.

POSTAYLA GELEN PAKETTEN “EXTACY” HAP ÇIKTI

Mağusa’da, A.S. (K-22) adına posta ile gelen paket dün Polis huzurunda açıldı, paketten 208 adet “extacy” türü uyuşturucu olduğu inanılan hap çıktı. Adı edilen ve meselede bağlantısı olduğuna inanılan A.M.O.K. (E-24) tutuklandı. Zanlıların kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada ise yaklaşık 2.5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

 


MÜŞTERİ OLARAK GİRDİĞİ DÜKKANDAHIRSIZLIK…

Lefkoşa’da Adnan Kaplan Ticaret Ltd. isimli işyerine dün müşteri olarak giden O.E. (E-20), 2 erkek kol saati, 1 metal kolye ve 1 erkek para cüzdanını çaldığı gerekçesiyle tutuklandı. Eşyalar emare olarak alındı.

Öte yandan Karaoğlaoğlu'ndadün A.E.D. (E-39), Serkan Okalper’e ait bisikleti çaldığı gerekçesiyle tutuklandı.
 


ÇALIŞTIĞI İŞTE TAHSİL ETTİĞİ PARAYI TASARRUFUNA GEÇİRDİ, TUTUKLANDI

Girne'de çalıştığı iş yerinde, 2010-2018 arasında yapmış olduğu poliçelere karşılık tahsil ettiği 58 bin 981 TL'yi işyeri hesabına yatırmayıp tasarrufuna geçirdiği gerekçesiyle M.O. (K-41) tutuklandı.
 


AYDINKÖY’DE YANGIN

Aydınköy’de elektrik trafosunun bir sigortasının patlamasıyla sıçrayan kıvılcımların kuru otları tutuşturması sonucu çıkan yangında, Mehmet Saraç'a ait bahçe içerisindeki 30 narenciye ağacı kısmen , OsmanÖzdere’yeait 6 narenciye fidanı da tamamen yandı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Bu haber toplam 733 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler