1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'OZANKÖY MAÇI ÇIKIŞ MAÇIMIZ OLACAK'
OZANKÖY MAÇI ÇIKIŞ MAÇIMIZ OLACAK

'OZANKÖY MAÇI ÇIKIŞ MAÇIMIZ OLACAK'

2011-2012 Telsim Birinci Ligi’ne kötü bir başlangıç yapan “Beşparmakların Yıldızı” olarak anılan Görneç, üç haftada iki mağlubiyet ve bir beraberlik sonucu topladığı bir puanla lig sıralamasında 13’üncü konumda bulunuyor. Konu ile

A+A-

 

 

 

2011-2012 Telsim Birinci Ligi’ne kötü bir başlangıç yapan “Beşparmakların Yıldızı” olarak anılan Görneç, üç haftada iki mağlubiyet ve bir beraberlik sonucu topladığı bir puanla lig sıralamasında 13’üncü konumda bulunuyor.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’in sorularını yanıtlayan Görneç Teknik Direktörü Erol Çağaloğlu, kimsenin endişelenmemesini, Görneç’in küme düşmeyeceğini ve hedefinin her yıl olduğu gibi bu yılda üst lige çıkmak olacağını iddia ederken, en kötü ihtimalle de play-off’a kalmayı amaçladıklarını açıkladı.

 

ÇAĞALOĞLU: “BİNATLI YENİLGİSİ BÜYÜK KAYIP”

Teknik direktör Erol Çağaloğlu, ilk hafta kendi sahalarında yaptıkları ve 2-1 yenildikleri Binatlı maçını büyük kayıp olarak gördüğünü söyledi. Binatlı maçında rakibin hiç pozisyonu olmamasına rağmen, iki defans hatasından kalelerinde iki gol gördüklerini anımsatan Çağaloğlu böylece bu beklenmedik yenilginin stratejilerini bozduğunu belirtti.

 

“HER HAFTA ÜSTÜNE KOYARAK İYİ FUTBOL OYNUYORUZ”

Çağaloğlu devamla, ikinci haftada ise, deplasmanda Mormenekşe’den alınan bir puan var ki iyi futbol oynadıkları bir maç olduğunu ifade etti. Ne var ki bunun devamında Gençlik Gücü maçının özellikle ilk yarısında iyi oyunlarını golle süsleyemeyince,  ikinci yarıda kalelerinde gördükleri gollerle farklı yenildiklerinin altını çizdi.

Buna rağmen, skor açısından tatminkâr olmasa da futbol olarak, her hafta iyi futbollarının üstüne koyarak devam ettiklerini iddia eden Çağaloğlu, bu haftaki Ozanköy maçı ile çıkışa geçeceklerini belirtti.

 

“İRFAN’IN SAKATLIĞI GOL ATMAMIZI ETKİLEDİ”

Lig arifesindeki son antrenmanda sakatlanan golcü İrfan’ın,  takımını gol yollarında olumsuz olarak etkilediğini ifade eden Çağaloğlu, kaptan Fırat Kasım’ın da sakatlıktan yeni çıkması, bunun yanında geçen sezon kadrolarında bulunan Zeki ile Mehmet’in henüz hazır olmamalarının da takımı olumsuz etkilediğini söyledi. Çağaloğlu, İrfan konusunda bugün yapılacak kontrollerden sonra verilecek rapora göre karar vereceklerini ifade etti.

Çağaoğlu ayrıca geçen yılki kadrodan yedi futbolcu ayrıldığını, bunların arasında takımda kiralık olarak yer alan Ali Akbulut, Nazım Belge ile Gökhan’ın takımdan ayrılmalarının da, güç kaybına neden olduğunu ve geçen yıl genç takımdan A takıma aldığı gençlerden de istedikleri verimi alamamalarının takımı etkileyen olumsuz nedenler arasında olduğunu iddia etti.

 

“OZANKÖY MAÇI ÇIKIŞ MAÇI OLACAK”

Çağaloğlu devamla her şeye rağmen, ikinci haftadaki Mormenekşe, hatta farklı yenildikleri Gençlik Gücü maçlarındaki performansın artarak devam edeceğini ve bu hafta yapacakları Ozanköy maçında tek hedefin üç puan olduğunu ve bu üç puanı alıp çıkışa geçeceklerine inandığını belirtti.

 

“ÖNÜMÜZDEKİ ÜÇ MAÇ KRİTİK”

Çağaloğlu son olarak takımının durumunu önlerindeki üç maçın göstereceğini ve bu doğrultuda bir libero, bir forvet ve bir de orta sahaya transfer yapmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 775 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler