1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Minik Yüzücüler Hem Yarıştı, Hem Eğlendi…
Minik Yüzücüler Hem Yarıştı, Hem Eğlendi…

Minik Yüzücüler Hem Yarıştı, Hem Eğlendi…

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Uluslararası Yaz Okulları eğitim programları kapsamında düzenlenen yüzme kursu, yüzme yarışı ve sertifika töreni ile sona erdi. Girne GAÜ’nün 8 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği “Yüzme Yaz Eğit

A+A-

 

 

 

 

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Uluslararası Yaz Okulları eğitim programları kapsamında düzenlenen yüzme kursu, yüzme yarışı ve sertifika töreni ile sona erdi. Girne GAÜ’nün 8 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği “Yüzme Yaz Eğitim Kursu’na” katılan küçük yüzücüler, önceki gün kurs bitirme belgelerini aldı.

Kursu başarıyla tamamlayan çok sayıda küçük yüzücünün öğrendiklerini ailelerine sergiledikleri gün, yarışan minikler madalyalarını boyunlarına takmanın gurunu da yaşadı.

Uzman, deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen kurslara, 3 yaşından 15 yaşına kadar onlarca çocuk katıldı. Kış döneminde devam etmek üzere önceki gün tamamlanan kursların sonunda, kursiyer öğrenciler kendi aralarında yarışmanın heyecanını da tattı.

Eğitmenleri’nin elinden Başarı Belgeleri’ni de alan birçok yaş grubundan, onlarca çocuk, hem yüzmeyi öğrendi, hem spor yaptı, hem de eğlenceli zaman geçirdi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 473 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler