1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. FUHUŞ İDDİASI
FUHUŞ İDDİASI

FUHUŞ İDDİASI

Mağusa’da tarihi Çifte Mazgallarda önceki gün bir van araç içerisinde 50 TL karşılığında fuhuş yaptığı iddia edilen “M.” rumuzlu bir kadın tutuklandı. Kadın’a fuhuş için para verdiği ileri sürülen S.K. ise ceza yasamızda herhangi

A+A-

 

Dört yıldır Kuzey Kıbrıs’ta “izinsiz” olarak ikamet eden “M.”, para karşılığı fuhuş iddiasıyla tutuklandı. “M.” ile fuhuş yaptığı iddia edilen S.K. isimli erkek ise yasalarda yer almadığı için herhangi bir cezai müeyyideye uygulanmadı

 

Mağusa’da tarihi Çifte Mazgallarda önceki gün bir van araç içerisinde 50 TL karşılığında fuhuş yaptığı iddia edilen “M.” rumuzlu bir kadın tutuklandı.

Kadın’a fuhuş için para verdiği ileri sürülen S.K. ise ceza yasamızda herhangi bir suç ve müeyyide bulunmaması nedeniyle tutuklanmadan serbest kaldı.

 Önceki gün saat 14.50 sıralarında suçüstü yakalandığı öne sürülen M. aleyhine dün çıkarıldığı Gazimağusa Kaza Mahkemesi tarafından soruşturma maksatlı 3 gün tutukluluk süresi verildi.

Mahkemede yargıcın söz vermesi üzerine konuşan M., “İsteyerek yapmadım. Zor durumda kaldığım için yaptım. Burada kimsem yok. Üç gün çok fazla” dedi.

Mahkeme sırasında M.’nin 4 yılı aşkın bir süredir de Kuzey Kıbrıs’ta izinsiz olarak ikamet ettiği de öğrenildi.

 

Ayrıntılar bugün YENİDÜZEN’de   

 

 

 

 

Bu haber toplam 1301 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler