1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Doktor apar topar kimin için çağrıldı?
Doktor apar topar kimin için çağrıldı?

Doktor apar topar kimin için çağrıldı?

Önceki sabah saatlerinde Devlet Hastanesi’nde ameliyata girmek için hazırlanan doktor, bir telefonla acil olarak çağrıldı. Doktoru isteyen telefonun diğer ucundaki Başbakan İrsen Küçük’ün yakınlarıydı. Apar topar Küçük’ün yanına gider

A+A-

 

 

Önceki sabah saatlerinde Devlet Hastanesi’nde ameliyata girmek için hazırlanan doktor, bir telefonla acil olarak çağrıldı.

Doktoru isteyen telefonun diğer ucundaki Başbakan İrsen Küçük’ün yakınlarıydı. Apar topar  Küçük’ün yanına gider doktor ve ardından, “Başbakan Küçük kalp krizi geçirdi” iddiaları kulislerde konuşuldu.

Ancak hastane yetkilileri Küçük tarafından doktor çağrıldığını doğrularken, önemli bir rahatsızlığın olmadığını söyledi.

Nitekim kısa bir süre sonra da Başbakan İrsen Küçük, Başbakanlık’ta bazı bakanlar ile toplantı yaptı.

Küçük’ün rahatsızlığının daha sonra ağır bir gribal enfeksiyon olduğu kalple ilgili bir sorun olmadığı öğrenildi.

 


 

CTP Gençlik Örgütü yeni başkanı seçiyor…

CTP-BG Gençlik Örgütü, ilçe kongreleri ile yönetimlerini yeniliyor. İlçe kongrelerinin ardından yapılacak olan Gençlik Kurultayı’nda ise, Gençlik Örgütü yeni Merkez Yönetim Kurulu’nu belirleyecek.

2 dönemdir Gençlik Örgütü Başkanı Haşim Kiracıoğlu’nun yaş haddinden dolayı örgüt başkanlığına yeniden adaylığı söz konusu değil.

Gençler, yeni bir başkan için şimdi yeni bir arayış içerisine girdi. Kulislerde şimdilik başkanlık için tek adayın olduğu konuşuluyor.

Daha önce CTP-BG Gençlik Örgütü Genel Sekreterliği’ni yürüten Ürün Solyalı’nın bu isim olduğu ifade ediliyor.

 


 

“Pozitif” ne demek?

UBP İskele Milletvekili Ejder Aslanbaba’ya gündemdeki ‘eşcinsellik’ konusu soruldu bir TV programında…

Aslanbaba, süslü kelimelerin ardından, “Eşcinsel olur, aktif olup, pozitif olur. İnsanların kendi tercihi” yorumunu yaptı.

Bu konuyla ilgili bilgisi olmadığı her halinden belli olan Aslanbaba’nın eşcinsellikte “pozitif”in ne anlama geldiğini açıklaması gerekiyor.

Aktifi, pasifi biliyorduk da, “pozitif”i de Aslanbaba’dan öğrendik!.. J

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1572 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler