1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DEDEKORKUT UMUTLU
DEDEKORKUT UMUTLU

DEDEKORKUT UMUTLU

Geçtiğimiz yıl ligde kalmayı play-out maçlarında başaran Düzkaya, bu yıl işi sıkı tutuyor. Yabancı oyuncu hakkının üçünü de Türkiyeli oyunculardan kullanan Çatalköy ekibi, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. DEDEKORKUT: “BAZI OYUNCULAR

A+A-

 

 

Dedekorkut: “Ligin açılacağı tarihe kadar var olan eksiklerimizi gidererek oyunsal anlamda lige olabildiğince hazır halde gireceğiz”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Geçtiğimiz yıl ligde kalmayı play-out maçlarında başaran Düzkaya, bu yıl işi sıkı tutuyor. Yabancı oyuncu hakkının üçünü de Türkiyeli oyunculardan kullanan Çatalköy ekibi, yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.

 

DEDEKORKUT: “BAZI OYUNCULAR HAZIR DEĞİL”

Düzkaya, geçtiğimiz hafta sonu 10’uncu Nihat Bağcıer Anı Turnuvası’nda her ne kadar dördüncü olsa da Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut takımın durumundan memnun.

Geçtiğimiz hafta 4 günlük bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten deneyimli teknik adam istediklerini yapabilecekleri bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti. Dedekorkut, “Dört günlük iyi bir kamp dönemi geçirdik. Yoğun kampta istediklerimizi yapabilecek duruma geldi. Geçtiğimiz hafta sonu da Nihat Bağcıer turnuvasında rakiplerimizle karşılaştık. Takımımızın iki karşılaşmada da oynadığı futbol beklentilerimi karşılar nitelikteydi. Sadece birkaç oyuncumuzun hazır olmadığını gözlemledik. Ligin açılacağı tarihe kadar var olan eksiklerimizi gidererek oyunsal anlamda lige olabildiğince hazır halde gireceğiz” şeklinde konuştu.

 

“İYİ OYUNCULAR OLDUKLARINI GÖSTERDİLER”

Yabancı oyuncu hakkının üçünü de Türkiyeli oyunculardan kullandıklarını belirten Ahmet Dedekorkut, “Üç oyuncumuz da bize iyi oyuncular olduklarını gösterdiler. Tabi hazırlık maçlarının ve lig maçlarının arasında fark var. Ne derece doğru transferler yaptığımızı bize onların ligdeki performansları gösterecek” dedi. Transfer çalışmaları ile ilgili olarak konuşan Dedekorkut, kiralık transfer döneminde belki bir tane oyuncu kadroya dahil edebileceklerini ancak bunun ile ilgili şu anda herhangi bir çalışma yapmadıklarını sözlerine ekledi.

 

“HEDEF, İLK ALTI VEYA BEŞ OLMALI”

Geçtiğimi sezon ligde play out maçları sonrası kalmayı başaran Düzkaya’nın bu yıl aynı korkulu rüyayı görmemek için çalıştıklarını belirten Dedekorkut, “Bizim hedefimiz play out grubundan uzak durmak olacak. Geçen yıl yaşadığımız sıkıntıları bu yıl yaşamak istemiyoruz. O yüzden hedefimiz ilk altı veya beşe girebilmek olmalı” şeklinde konuşarak sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler