1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Keyifli bir gün geçirdiler
Keyifli bir gün geçirdiler

Keyifli bir gün geçirdiler

Kıbrıs Türk Klasik Otomobil Derneği (KTKOD), 2014 sezonunun son organizasyonunu 30 klasik araç ve 71 klasik severin katılımı ile gerçekleştirdi

A+A-

Sezonu “Tekerlekler Cirilensin” gezisi ile açan KTKOD, yine bir gezi organizasyonu ile 9 Kasım Pazar günü sezonu tamamladı. 30 klasik aracın katılımıyla Göçmenköy Autosat Petrol İstasyonu önünden başlayan gezi, Girne Limanı’nda verilen kahve molası ile devam etti. Girne Limanı’nda turistlerin ilgisini çeken otomobiller bir süre sergilendikten sonra konvoy halinde Korineum Golf Resort’a gidildi.

Açık büfe yemek servisinin ardından tavla turnuvası yapıldı. Çekişmeli geçen maçların ardından finalde Olgun Bıçak’ı geçen Ali Kelebek kupanın sahibi oldu. Tavla turnuvasının ardından tombala oyununa geçildi. Çeşitli hediyelerin dağıtıldığı tombala oyununa Halil Altınkalem’in fıkraları da eklenince kahkahası bol bir oyun oldu. 17:00’ye kadar süren organizasyon, halat çekme oyunu ile son buldu.

Sezonu şampiyon tamamlayan Savaş – Asiye Dağlı çiftinin ve dereceye girenlerin ödüllerini alacağı 2014 sezonu Şampiyonlar balosu 6 Aralık Cumartesi akşamı yapılacak.

Bu haber toplam 1087 defa okunmuştur