1. HABERLER

  2. Yenicami’den yenilikçi uygulama
Yenicami’den yenilikçi uygulama

Yenicami’den yenilikçi uygulama

Yenicami taraftar ve kulüp üyeleri aidat ve ürün alımı işlemlerini online yapabilecek

A+A-

Yenicami Ağdelen Kulübü, Paynet Kıbrıs ile online ödeme sistemleri üzerine bir anlaşma imzaladı.

Yenicami Kulüp Başkanı Kaan Kaner ve Paynet Kıbrıs Direktörü Kerem Kalelioğlu arasında imzalanan anlaşma sayesinde Yenicami taraftarları ile kulüp üyeleri, hem aidat ve ürün alımı gibi işlemlerini internet üzerinden online olarak gerçekleştirebileceklerken hem de taksitlendirme gibi avantajlardan faydalanabilecekler.

Bu sayede Yenicami Ağdelen Kulübü, üyelerine online ödeme avantajı sunan KKTC’deki ilk kulüp olarak sporda gösterdiği başarıyı taraftarlarının günlük hayatlarına yansıtma yönünde de sürdürdü.

 

Kaner: “Gelir arttırıcı önemli bir adım”

Anlaşmanın ardından konuşan Yenicami Ağdelen Kulübü Başkanı Kaan Kaner, kulübün kurumsallaşma süreci içerisinde, lisanslı ürünlerin satışı ve üye aidatlarının toplanması esnasında hem tek çekim hem de taksitli bir ödeme sistemini hayata geçirmiş olmanın, kulübün gelirlerini arttırma yolunda önemli bir adım olduğunun altını çizdi. Yenicami Ağdelen Kulübü’nün spor alanında Kıbrıs’ın önde gelen kulüplerinden biri olduğunu belirten Kaan Kaner, bulundukları konuma gelmenin en önemli etkenlerinden birinin sporun yanı sıra hayatın her alanındaki yenilikleri takip ederek hayata geçirmek olduğunu belirtti.

 

Kalelioğlu: “Yenicami çalıştığımız ilk spor kulübü”

Paynet Kıbrıs Direktörü Kerem Kalelioğlu da, anlaşma sonrası yaptığı açıklamada, Yenicami Ağdelen Kulübü ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını vurgulayarak, Yenicami’nin kendileriyle çalışan ilk spor kulübü olduğunun altını çizdi. Paynet’in KKTC sınırları içerisinde sürekli kendini yenileyen ödeme sistemleri kuruluşu olduğunu ve bu yenilikleri içerisinde, sunduğu olanaklar ile spor alanında da hizmet vermeyi planlayan bir şirket olduğunu dile getiren Kalelioğlu, yapılan anlaşmanın gelişim yolunda atılan önemli bir adım olduğunu sözlerine ekledi.

 

Bu haber toplam 1141 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler