1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Polis "trafik ve asayiş operasyonları" düzenledi.
Polis trafik ve asayiş operasyonları düzenledi.

Polis "trafik ve asayiş operasyonları" düzenledi.

Mağusa, Güzelyurt ve İskele Polis Müdürlükleri, dün gece sorumluluk sahalarında "trafik ve asayiş operasyonları" düzenledi.

A+A-

Mağusa, Güzelyurt ve İskele Polis Müdürlükleri, dün gece sorumluluk sahalarında "trafik ve asayiş operasyonları" düzenledi.

Polisten yapılan açıklamaya göre, dün 19.00-23.00 saatleri arasında, operasyon kapsamında bölgelerde faaliyet gösteren bet ofisleri, kumarhaneler, alkollü içki satış yerleri, gece kulüpleri ve kahvehaneler kontrol edildi.

6 KUMARHANEDE 12 KİŞİYE YASAL İŞLEM

Kontroller sırasında Mağusa ve İskele’de faaliyet gösteren altı kumarhanede, kumarhaneye girmeleri ve bulunması yasak olan toplam 12 kişi tespit edildi ve kumarhane yöneticileri yanında bu kişiler hakkında da yasal işlem başlatıldı.

495 ARAÇ KONTROL EDİLDİ, 156 SÜRÜCÜYE CEZA YAZILDI

Trafik ekiplerinin kontrollerinde ise toplam 495 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen toplam 156 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

ÇOCUKLAR YANGIN ÇIKARDI

Öte yandan Güzelyurt’ta, dün akşam saat 20.30’da Nezif Osmanlı’nın evinde, merdiven boşluğunda oynayan iki çocuğunun, sıvı mangal yakacağını oyuncakları üzerine döküp çakmakla ateşlemeleri sonucu yangın çıktı.

Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, çıkan yangın sonucunda merdiven boşluğunun duvarları isten zarar gördü, muhtelif oyuncaklar tamamen, dışarıya açılan alüminyum kapı ise kısmen yandı.

(tak)

Bu haber toplam 998 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler