1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Ortaçgil, Narnia’yı büyüledi
Ortaçgil, Narnia’yı büyüledi

Ortaçgil, Narnia’yı büyüledi

Bülent Ortaçgil, Aylim Aslım ile Narnia Bahçe’de büyüleyici bir konser gerçekleştirdi.

A+A-

 

Uzun yıllardır kendine has uslübu ile tanınan Türkiyeli ses sanatçısı Bülent Ortaçgil Narnia Pub yaz konserleri çerçevesinde geçtiğimiz Cuma akşamı yine Türkiye’nin tanınmış isimlerinden Aylim Aslım ile Narnia Bahçe’de büyüleyici bir konser gerçekleştirdi.

Benimle Oynar Mısın, Sensiz Olmaz, Değirmenler, Eylül Akşamı, Denize Doğru gibi şarkıların bestecisi ve tanınmış ses sanatçısı Bülent Ortaçgil bir süredir birlikte çalıştığı Türkiye’nin sevilen vokallerinden Aylin Aslım ile Lefkoşa’nın sevilen mekânı Narnia Pub’ta bir konser gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz hafta Cem Adrian konseri ile yaz sezonunu açan Narnia Pub, geçtiğimiz Cuma akşamı da Bülent Ortaçgil’in kendine has yorumuyla misafirlerine bir kez daha unutamayacakları gece yaşattı. Sevilen şarkılarının yanında yeni albümlerinden parçalara da yer veren Ortaçgil, sık sık misafirlerin istek şarkılarına da yer verirken konserin ikinci bölümünde sahnesini paylaştığı Aylim Aslım’ın da vokalleriyle geceye ayrı bir renk verdi.
Yaz boyunca sevilen sanatçıları sahnesine taşımayı hedefleyen Narnia Pub, önümüzdeki haftalarda gerçekleştireceği büyük bir parti ile yaza merhaba demeye hazırlanıyor. YD

Bu haber toplam 961 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler