1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Luricinalı’nın sevenlerinden önemli katkı
Luricinalı’nın sevenlerinden önemli katkı

Luricinalı’nın sevenlerinden önemli katkı

Kuzey Kıbrıs Turkcell, Hüseyin Luricinalı ve Melisa Denizer için toplanan bağışları teslim etti

A+A-

Hüseyin Luricinalı'nın tedavi sürecine katkı sağlamak amacıyla Halk Sanatları Vakfı ve Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliği ile düzenlenen kampanya sürerken, sevilen gencin yaşamını kaybetmesi tüm ülkede büyük üzüntü yaratmıştı.

Hüseyin Luricinalı'nın ölümünün ardından, kampanyada toplanan bağışlar, ailesine destek amacıyla değerlendirildi.
Kuzey Kıbrıs Turkcell, Hüseyin Luricinalı için başlatılan kampanyaya 4 bin 597 SMS gönderildiğini açıklayarak, toplamda 45 bin 970 TL bir bağış rakamına ulaşıldığını belirtti.
Kampanya sonucu ‘Nisan ayında tahsil edilen bağış’ miktarı olan 38 bin 620 TL, ailesine iletilmek üzere Halk Sanatları Vakfı Başkanı Ali Nebih’e teslim edildi.
Bağış miktarının teslimi sırasında kamuoyunu bilgilendiren Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Yeni İşler Müdürü Ferdi Şemsettin, “Her iki bağış kampanyasından geriye kalan bağış miktarları tahsil edildikçe, vakfa iletilecektir” diyerek, gönüllü bağışçılara teşekkür etti, Hüseyin Luricinalı’ya başsağlığı dileyerek, ailenin ve sevenlerinin acısını bir kez daha paylaştı.

Melisa’ya 48 bin 900 TL destek

Şu anda 5 yaşında olan ve henüz 3,5 aylıkken başından ciddi şekilde yaralanarak, ileri tedaviye ihtiyaç duyan Melisa Denizer için başlatılan yardım kampanyasında ise 48 bin 900 TL bağış elde edildi.
Kıbrıs Türk Bilgi ve Araştırma Vakfı ile Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ortak sürdürdüğü kampanyaya 5 bin 718 SMS (kısa mesaj) gönderildi.
Kampanya sonucu Nisan ayında tahsil edilen 48 bin 900 TL’lik tutar, Kıbrıs Türk Bilgi ve Araştırma Vakfı Başkanı Halil İbrahim Şevket’e teslim edildi.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Yeni İşler Müdürü Ferdi Şemsettin, her iki yardım kampanyasının da tüm yasal izinler dahilinde yapıldığını hatırlatarak, “Kuzey Kıbrıs Turkcell bu kampanyalardan hiçbir gelir elde etmeden, tahsilatı yapılan bağışların tamamını ilgili vakıflara sunmuştur” dedi.

Bu haber toplam 1129 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler