1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. İkinci bahara Near East Bank duyarlılığı
İkinci bahara Near East Bank duyarlılığı

İkinci bahara Near East Bank duyarlılığı

Hayatlarının ikinci baharını yaşayan ülkemiz insanı ve yabancılara Near East Bank’ın özel ilgisi sürüyor.

A+A-

 

Hayatlarının ikinci baharını yaşayan ülkemiz insanı ve yabancılara Near East Bank’ın özel ilgisi sürüyor.

Yaşlılar Haftasında Çatalköy Belediyesi ile işbirliğini geleneksel konuma getiren Near East Bank, bölgede yaşayan yerli ve yabancı  yaklaşık 350 kişilik grup için düzenlenen Yeşilırmak gezisine acil sağlık hizmetleri sağlayarak katkı koydu. Yaşlılar Haftası çerçevesinde ülkenin en yoğun yabancı  yerleşimcilerin yaşadığı Çatalköy bölgesindeki yabancılarla imkan ve olanakları bulunmayan bölge yaşlıları dolu dolu unutulmaz bir gün yaşadılar.
Halka ve müşterilerine hayatı kolaylaştıran ayrıcalıklı hizmetler sunmanın yanısıra toplumsal sosyal sorumluluk bilincine katkı koymayı da sürdüren  Near East Bank, Çatalköy Belediyesi’nden gelen talebi değerlendirerek geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da yöredeki yaşlıları mutlu etmenin sevincini yaşadı.

Engellilerle ileri yaşlardaki insanlarımızın en iyi şekilde hizmet alması için dizaynlarında  uzman kişilerden destek alan Near East Bank  şubelerini her yaştan müşteriye rahat kullanım olanağı yaratacak şekilde modernize etti. Banka olarak uzun yıllardır toplumun her kesimine ulaşma hedefiyle çalıştıklarını bildiren Near East Bank Bankacılık Segment Yönetimi,Ürün Geliştirme ve Pazarlama Kıdemli Birim Müdürü Kutay Canateş konuyla ilgili değerlendirmesinde, esnafa, kobilere, üreten kesimlere, sanayici ve turizmcilere sağladıkları kredi desteği, kamuhazinesine sosyal güvenlik. (LHA)

Bu haber toplam 785 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler