1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. “Gece bakımı” uygulaması devam ediyor.
“Gece bakımı” uygulaması devam ediyor.

“Gece bakımı” uygulaması devam ediyor.

‘The Amerıcan Nursery School’, 3 ile 8 yaş arası çocuklara yönelik “gece bakımı” programını sürdürüyor.

A+A-

GAÜ Okullar Grubu’na bağlı ‘The Amerıcan Nursery School’; 3 ile 8 yaş arası çocuklara yönelik “gece bakımı” programını sürdürüyor.

GAÜ Okullar Grubu’ndan yapılan açıklamada şöyle: “The Amerıcan Nursery School olarak; Çocuklarımızın eğitim ve öğretimine önem verdiğimiz gibi, ailelerimiz için de hayatı daha kolay hale getirmek, onlara çocukları ile ilgili her konuda  yardımcı olabilmek, başlıca amaçlarımız arasındadır. Bu anlamda; özel günlerde ailelerimizin çocuklarına titizlikle refakat edeceğimiz uygulamanın devam ettiğini hatırlatmak istiyoruz. 

Uygulama; 3-8 yaş arası çocuklarımız için geçerli olup, rezervasyon usulü ile ‘çocuğumuzun’ yeri ayrılarak, Girne American Koleji yeni binasında,  koruma, eğitim ve bakım hizmeti verilmektedir. Ayrıca, “Gece Bakımı” programımızın içerisinde; akşam yemeği, yaratıcı oyunlar, sinema, masal ve dinlenme saati gibi unsurlar yer almaktadır.”

Açıklamada; ‘Okul Öncesi Öğretmenliği’ mezunu,  deneyimli eğitmenler ile yapılan gece bakımı için, randevu taleplerinin 08.00/20.00 saatleri arasında, 0548 844 14 28 numarası  aracılığı yapılabileceği ek bilgisi de verildi.  

 

Bu haber toplam 1382 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler