1. HABERLER

  2. SPOR

  3. EMU Crows, Gediz Üniversitesi’ni yendi
EMU Crows, Gediz Üniversitesi’ni yendi

EMU Crows, Gediz Üniversitesi’ni yendi

“EMU Crows” ile İzmir Gediz Üniversitesi Amerikan Futbol Takımı “Hawks” arasında yapılan karşılaşma “EMU Crows” takımının galibiyetiyle sonuçlandı.

A+A-

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü’ne bağlı Amerikan Futbolu Kulübü “EMU Crows” ile İzmir Gediz Üniversitesi Amerikan Futbol Takımı “Hawks” arasında yapılan karşılaşma “EMU Crows” takımının galibiyetiyle sonuçlandı.
DAÜ Stadyumu'nda DAÜ Amerikan Futbolu Kulübü “EMU Crows” ile İzmir Gediz Üniversitesi Amerikan Futbol Takımı “Hawks” arasında yapılan çok çekişmeli mücadele sonucunda “EMU Crows” 15 – 9’luk skorla maçı kazanmayı başardı.
UNI Lig 1. Lig B grubu karşılaşmaları kapsamında daha önce İstanbul Üniversitesi Amerikan Futbolu Takımı “Bulls” ve Okan Üniversitesi Amerikan Futbolu Takımı “Huskies” ile karşılaşan “EMU Crows”, her iki maçtan da üstün bir skorla galip gelmeyi başardı. Ard arda aldığı galibiyetler zincirini devam ettirmeye kararlı olduğunu ifade eden “EMU Crows”, bu bağlamda 14 – 15 Mart tarihlerinde Antalya Üniversitesi Amerikan Futbol Takımı “Vandals” ile yapacakları karşılaşmanın çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti.

Bu haber toplam 920 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler