1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. "CTP hiçbir hatayı savunmayacak..."
"CTP hiçbir hatayı savunmayacak..."

"CTP hiçbir hatayı savunmayacak..."

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, sosyal medyadaki paylaşımında Çıkarma Plajı'nın bulunduğu alanın herhangi bir özel kişiye kiralanmasını hiçbir zaman için doğru bulmadıklarını söyledi.

A+A-

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, sosyal medyadaki paylaşımında Çıkarma Plajı'nın bulunduğu alanın herhangi bir özel kişiye kiralanmasını hiçbir zaman için doğru bulmadıklarını söyledi. Erhürman'ın sosyal medyadaki açıklamaları şu şekilde;

"CTP hiçbir hatayı savunmayacak..." CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman "Çok açık söylüyorum, CTP geçmişte hangi dönemde yapılmış olursa olsun hiçbir hatayı savunmayacak" dedi.

Yaptığı her hatada, "hata yaptım özür dilerim" demek yerine, "ama falanca tarihte de filanca aynı hatayı yapmıştı" diyerek kendi hatasını meşrulaştırmaya çalışan bir hükümet... Akla ziyan! Çok açık söylüyorum: CTP geçmişte hangi dönemde yapılmış olursa olsun hiçbir hatayı savunmayacak. Çıkarma Plajı'nın bulunduğu alanın herhangi bir özel kişiye kiralanmasını hiçbir zaman için doğru bulmuyoruz. Kendi hatasını kabul edip özür dilemek yerine hatasını geçmişle ört bas edebileceğini, meşrulaştırabileceğini sanan hükümeti ise softa şaşırtmacalarından vazgeçip sorumluluğunun gereğini yerine getirmeye, icabet edecek kabiliyette olmadıklarını bilsek bile son bir umutla ciddiyete davet ediyoruz..." dedi.

Bu haber toplam 1668 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler