1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. “Çıkmaz Sokak Partileri” 3 Nisan’da
“Çıkmaz Sokak Partileri” 3 Nisan’da

“Çıkmaz Sokak Partileri” 3 Nisan’da

2013 Aralık ayında başlayan ve Lefkoşa Surlariçi’ne hareketlilik, canlılık ve özgür bir eğlence anlayışı getiren ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ 3 Nisan 2015 Cuma gecesi, ‘sokağı sevenlerle’ buluşmaya hazırlanıyor.

A+A-

Surlariçini kalkındırmak ve geliştirmek hedefiyle başladığı ve Lefkoşa eğlence anlayışını sokakla bütünleştiren konseptiyle gerçekleştirilen ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ dokuzuncusuyla Surlariçi Asmaaltı’nda her zamanki yeri olan Mehmet Küçük Çıkmaz Sokağında bir kez daha hayat buluyor.

Yaklaşık bir buçuk yıl önce Asmaaltı bölgesinde gerçekleştirilen yayalaştırma projesine destek olmak, bu bölgeye insanları çekmek ve bölgenin canlanmasına katkı sağlamak amacıyla yeni bir eğlence anlayışı çerçevesinde hayata geçirilen Çıkmaz Sokak Partileri 3 Nisan Cuma gecesi muhteşem müzikler eşliğinde saat 21:00’da kapılarını açıyor.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Türkiye’den adamıza ilk kez gelecek olan, İstanbul gece hayatının popüler mekanlarında sahne alan, Türkçe ve İngilizce Pop, Pop Jazz ve R&B müzik tarzlarında oldukça başarılı olan Six Pack gurubunun konseri yer alacak.

Konser sonrası ise sabahın ilk ışıklarına kadar DJ. Bora Çıkmaz Sokak sahnesinde sergileyeceği performansıyla muhteşem bir gece siz tüm eğlence severleri Lefkoşa Surlariçi’ne davet ediyor.
Efes Pilsen, Magictouch, Armani Jeans, Jet Gaz, Play FM ve  Adverto sponsorluğunda gerçekleşecek olan Çıkmaz Sokak Partileri’nin sekizincisi 27 Şubat  Cuma gecesi saat 21:00’da her zamanki yerinde, üstü kapatılmış ve ısıtma sistemleriyle donatılmış olarak, tarih ve eğlenceyi bir arada sunan bir gece için izleyicileri bekliyor.
YD

Bu haber toplam 1049 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler