1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Belediyelerimizin AVRUPA atağı
Belediyelerimizin AVRUPA atağı

Belediyelerimizin AVRUPA atağı

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Y. Benli başkanlığındaki heyeti yoğun bir program bekliyor. Önce Strazburg, sonra Brüksel

A+A-

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Y. Benli başkanlığındaki heyeti yoğun bir program bekliyor: K.T Belediyeler Birliği AVRUPA YOLUNDA

Strazburg’da 28-30 Mart tarihleri arasında yer alacak Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nde komite toplantılarına katılacak Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği temsilcileri, ayrıca üst düzey temaslarda bulunacak.Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’ne katılıyor. Avrupa Konseyi’nin Kıbrıs Cumhuriyeti dönem başkanlığında yaptığı genel kurulda, Kıbrıs Türk belediyeleri de bir kez daha temsil edilecek. Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği ve Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli başkanlığındaki heyette, ayrıca, Lefkoşa Türk Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve Genel Sekreter Hüseyin Köle de yer alacak. Strazburg’da 28-30 Mart tarihleri arasında yer alacak Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nde komite toplantılarına katılacak Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği temsilcileri, ayrıca üst düzey temaslarda bulunacak.

Strazburg’daki toplantıların ardından Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği heyeti bu kez Brüksel’e geçecek, Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirilmesi planlanan proje ve yatırımları görüşecek.


Strazburg’daki toplantıların ardından Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği heyeti bu kez Brüksel’e geçecek. 30 Mart’ta Avrupa Birliği Kıbrıs masası şefi Kjartan Bjornsson ile bir araya gelecek olan Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği ve Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli ile heyeti, Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleştirilmesi planlanan proje ve yatırımları görüşecek.
Bu toplantılarda heyete Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi de eşlik edecek.

Bu haber toplam 1354 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler