1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. 3 gün ek tutukluluk süresi...
3 gün ek tutukluluk süresi...

3 gün ek tutukluluk süresi...

Mağusa’da faaliyet gösteren Kooperatif Bankası DAÜ 1 Şubesinde çalışan ve bankadan 370 bin 740 TL para sirkat etmekle suçlanan zanlı H.F İnanlı dün yeniden Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı...

A+A-

Mağusa’da faaliyet gösteren Kooperatif Bankası DAÜ 1 Şubesi’nde çalışan ve 8 yıl boyunca kendisine ATM cihazına yatırması için verilen muhtelif miktarlardaki paraları eksik yatırarak 370 bin 740 TL parayı sirkat etmekle suçlanan zanlı H.F almış olduğu tutukluluk süresinin dolmasının ardından dün yeniden Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. “Müstahdem tarafından sirkat” suçlamasıyla ilgili olarak dün yeniden mahkemeye çıkarılan zanlı H.F aleyhine 3 günlük ek tutuk süresi daha temin edildi.

İncelenecek olan evraklar var...

Meselenin tahkikat memuru Polis Çavuşu Melis Tahsiner, zanlı H.F 2007-2015 yılları arasında Mağusa’da müstahdemi olarak çalışmakta olduğu Kooperatif Bankası DAÜ 1 Şubesi’nde kendisine tediye fişiyle teslim edilen muhtelif miktarlardaki paraları 8015 numaralı ATM cihazına yatırması için teslim edilmesine rağmen bankamatik cihazına nakit paraları yükleme işlemlerini yaptığı sırada yatırması gereken paralardan eksik para yatırıp sisteme tam yükleme yaptığını göstererek bu paralar içerisinden toplam 370 bin 740 TL parayı sirkat ettiğini açıkladı. Zanlı H.F'nin 6 Ekim tarihinde tespit edilerek mahkeme emri ışığında tutuklandığını belirten Tahsiner, zanlının mesele ile ilgili olarak gönüllü ifade verdiğini ve suçunu itiraf ettiğini söyledi. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın devam ettiğini ve incelenmesi gereken evrakların, alınması gereken ifadelerin olduğunu belirten Tahsiner, zanlının 8 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

3 gün daha...

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Gökhan Asafoğulları, zanlı H.F tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle daha poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

 

Bu haber toplam 1282 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler