1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güngördü, Çinli masa tenisçilerini kabul etti
Güngördü, Çinli masa tenisçilerini kabul etti

Güngördü, Çinli masa tenisçilerini kabul etti

Güngördü, Masa Tenisi Uluslararası Dostluk Kampı için Girne Spor Birliği’nin davetiyle KKTC’ye gelen Çin Halk Cumhuriyeti Masa Tenisi kafilelerini kabul etti

A+A-

 

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Masa Tenisi Uluslararası Dostluk Kampı için Girne Spor Birliği’nin davetiyle KKTC’ye gelen Çin Halk Cumhuriyeti Masa Tenisi kafilelerini kabul etti.
Girne Belediyesi ’nden yapılan açıklamaya göre, kabulde, Girne Spor Birliği Başkanı Ahmet Aknar, Girne Spor Birliği Asbaşkanı Ziya Tüzel, Kamp Çalışmaları Sorumlusu Chan Chaw ve masa tenisi kafileleri hazır bulundu.
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, ‘Girne Spor Birliği’nin düzenlemiş olduğu Masa Tenisi Dostluk Kampı’nın Girne gençliği için bir şans olduğunu söyledi. Güngördü, “Girne Belediyesi olarak şehrimiz spor kulüplerinin düzenlemiş olduğu bu tür etkinliklere desteğimiz her zaman var ve var olmaya devam edecek. Çin Halk Cumhuriyeti’nden sporcuları ülkemize getirtmeyi başaran değerli Girne Spor Birliği yöneticilerini yürekten kutluyorum’ dedi.

Bu haber toplam 1244 defa okunmuştur