1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Eliz’e özel davet
Eliz’e özel davet

Eliz’e özel davet

Birçok şampiyonlukla sezonu kapatan ve çalışmalarına devam etmek üzere İngiltere’ ye geri dönen ülkemizin başarılı tenisçisi Eliz Maloney Yorgancı, yeni sezona iyi başladı.

A+A-

Birçok şampiyonlukla sezonu kapatan ve kısa bir süre Kıbrıs’a gelerek ailesi ile küçük bir tatil yaptıktan sonra eğtimine ve çalışmalarına devam etmek üzere İngiltere’ ye geri dönen ülkemizin başarılı tenisçisi Eliz Maloney Yorgancı, yeni sezona iyi başladı.
Eliz, Büyük Britanya’daki en başarılı ve yetenekli 14 yaş, 5 bayan genç tenisçinin davet edildiği ve “Yetenek Avcıları” tarafından büyük bir dikkatle izlenen kampa davet edildi.
Eliz tüm günü kapsayan kamp süresince, profesyonel tenis koçları tarafından tüm teknik vuruşları, oyun kurabilme becerileri, fiziksel özelliklerin yanı sıra mental olarak da izlenecek olan bu organizasyon tarafından yetenekleri kapsamında A, B ve C kategorilerine ayrılarak değerlendirilecek.

Üç yıldır davet ediliyor
Son üç yıldır özel davetle “Yetenek Avcıları Kampları”na davet edilen Eliz, tüm kamplarda da büyük beğeni toplayarak ‘A’ almış ve gelecek vaat eden tenisçiler arasında en yüksek yeteneğe sahip olduğunu, resmi bir organizasyon kapsamında ispat etmişti.
Son üç yıldır, küçük yaşına rağmen ailesinden ve ülkesinden uzakta çalışmalarına büyük bir olgunlukla ve azimle devam eden Eliz, bu yılkı amacım “Junior Wimbledon” da oynamak  diyor. Eliz kendisine her zaman destek veren Arden Gıda Ltd, Atakom Ticaret Ltd, Gıda Şirketi Ltd, Metgin Ltd ve Oero Trading Ltd direktörlerine teşekkür etti.

Bu haber toplam 1433 defa okunmuştur