1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. YENİCAMİ’DE KAMP VERİMLİ GEÇTİ
YENİCAMİ’DE KAMP VERİMLİ GEÇTİ

YENİCAMİ’DE KAMP VERİMLİ GEÇTİ

Yenicami, yeni sezon çalışmalarını tamamlayarak yurda döndü. Kamp boyunca teknik heyet takımdan ve çalışmalardan memnun olduklarını ve bu çalışmanın faydasını Kıbrıs’ta göreceklerini belirttiler. Futbolcular da teknik heyete büyük saygı duydukların

A+A-

 

 

 

 

Güren TİLKİ (KTSYD)

Yenicami, yeni sezon çalışmalarını tamamlayarak yurda döndü.  Kamp boyunca teknik heyet takımdan ve çalışmalardan memnun olduklarını ve bu çalışmanın faydasını Kıbrıs’ta göreceklerini belirttiler. Futbolcular da teknik heyete büyük saygı duyduklarını ve bu yıl oynayacakları oyun sistemine adapte olduklarını ve severek çalıştıklarını söylediler.

 

KAMPIN EN HIRSLI FUTBOLCUSU OKAN

Kampın en hırslısı futbolcular tarafından Okan seçilirken, zaten oynadığı iki karşılaşmada da savunma oyuncusu olmasına rağmen attığı iki gol bunun göstergesi oldu.

 

TAKIMIN EN RENKLİ VE GÖZ DOLDURAN OYUNCULARI

Kaleci Çağatay antrenman maçlarında yaptığı kurtarışları ile antrenmanlara renk katan adam oldu. Tüm takımlar hâlâ daha Türkiye kökenli futbolcu ararken Yenicami de lisans çıkaran Sedat orta alandaki buldozer misali oyunu göz doldurdu. İbrahim çıdamlı her zamanki gibi top tekniği ile herkesin gözdesi oldu. Genç Hascan ise küçük fiziğine rağmen gerek antrenmanlarda gerekse hazırlık maçlarında yaptığı mücadele ve futbolu ile parmak ısırttı.

 

KAMPIN NEŞE KAYNAĞI LEMİ

Tabii ki futbolcuların en büyük neşe kaynağı her zamanki gibi malzemeci Lemi oldu. Sıcakkanlı kişiliği ile herkesin gönlünü kazanan Lemi kampın neşe kaynağıydı.

Kampın bir diğer ilginç yanı ise Türkiye’de üst seviyede futbol oynamış birçok futbolcunun yeni takımları ile kampta bulunmaları ve bizim futbolcular ile kaynaşmaları oldu. Örneğin Galatasaraylı İlyas, Beşiktaş’tan Ahmet Dursun gibi; hatta Ahmet Dursun Yenicami’ye gelebilirim mesajı dahi verdi.

 

KIBRIS’TAKİ HABERLER İNTERNETTEN TAKİP EDİLDİ

Yenicami bir yandan çalışıp kaynaşırken diğer yandan Kıbrıs’ta olup bitenleri internetten takip ettiler. Çekilen lig fikstürünü antrenmanda öğrendiler, kafaları karıştıran Barış Memiş olayını her gün takip ettiler. Küçük Kaymaklı’da yaşanan şok istifa ile ilgili farklı yorumlar yaptılar.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 652 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler