1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Teminata bağlandı…
 Teminata bağlandı…

Teminata bağlandı…

Korkuteli köyünde Polis Memuru Nevzat Karatosun’u darp ederek elmacık kemiğini kıran zanlı N.E, dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı…

A+A-

 

Gamze BAYKUR

Korkuteli köyünde alacak verecek meselesi yüzünden tartıştıkları esnada Polis Memuru Nevzat Karatosun’u ciddi şekilde darp ederek elmacık kemiğini kıran zanlı N.E dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. “Ciddi darp” ve “Vahim zarar” suçlamalarıyla mahkemeye çıkarılan zanlı N.E, tutuksuz yargılanmak üzere teminata bağlandı.

Elmacık kemiğini kırdı…
Meselenin tahkikat memuru Mehmet Kanteper, zanlı N.E’in 21 Mart tarihinde Polis Memuru Nevzat Karatosun’u ciddi şekilde darp ederek elmacık kemiğini kırmak suretiyle vahim zarara uğrattığını açıkladı. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın tamamlandığını belirten Kanteper, zanlı N.E’in uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Tutuksuz yargılanacak…
Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Ayşen Toroslu, zanlı N.E’in kimlik, pasaport ve seyahat belgelerine el konularak KKTC dışına çıkışının men edilmesine, 5 bin TL nakdi teminat ödemesine, 2 KKTC vatandaşının 50’şer bin TL şahsi kefalet senedi imza etmesine ve haftada bir gün en yakın polis karakoluna giderek ispatı vücutta bulunmasına emir verdi.

Bu haber toplam 951 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler