1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Telsim Kırmızı Kariyer günleri 5 Mayıs’ta başlıyor
Telsim Kırmızı Kariyer günleri 5 Mayıs’ta başlıyor

Telsim Kırmızı Kariyer günleri 5 Mayıs’ta başlıyor

Telsim, kariyer hayatlarına adım atacak olan gençlere destek olmak amacıyla “Telsim Kırmızı Kariyer Günleri” düzenliyor.

A+A-

 

Telsim,  toplumun geleceği olan gençler için yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Sosyal sorumluluk projeleri ile gençlerin gelişimine katkıda bulunan Telsim, kariyer hayatlarına adım atacak olan gençlere destek olmak amacıyla “Telsim Kırmızı Kariyer Günleri” düzenliyor.

Kariyer günleri, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Lefke Avrupa Üniversitesi ve Girne Amerikan Üniversitesi’nde farklı bölümlerde öğrenim gören geleceğin iş insanlarına yönelik düzenlenecek. Gençlerin kariyer hayatlarına yön vermek konusunda yardımcı olmak hedefiyle düzenlenecek kariyer günlerinde, Vodafone Türkiye ve Telsim’den uzman kişiler konuşma yapacak.

VODAFONE’DA BAŞARI BASAMAKLARINI TIRMANAN KİŞİLERDEN DEĞERLİ PAYLAŞIMLAR

Açılışını Telsim’in üst yönetiminden değerli iş insanlarının yapacağı kariyer günlerinde, Telsim İnsan Kaynakları, Vodafone Grup Şirketi ve Telsim hakkında bilgi vererek, kurumsal bir şirkette iş yaşamını sürdürmekle ilgili bilgi aktaracak. Etkinlikte ayrıca genç yetenek programı ile Vodafone'da kariyer basamaklarını tırmanan Vodafone çalışanları da gençlerle deneyimlerini paylaşacak. Telsim İnsan Kaynakları, “Telsim Kırmızı Kariyer Günleri” ile ilgili yaptığı açıklamada, UKÜ, LAÜ ve GAÜ'de öğrencilerle biraraya gelerek, onlara iş hayatına adım atarken yardımcı olacak bilgiler paylaşarak, özgeçmiş hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri gibi bilgiler paylaşacaklarını açıkladı. Vodafone Türkiye'den Gizem Sarıok’un da genç yeteneklere yönelik Vodafone Discover programı ile ilgili bilgilendirme ve tanıtımı yapacağı etkinlikte, Neslihan Oray da özgeçmiş hazırlama ve mülakat teknikleri ile ilgili öğrencilere iş hayatına başlamadan önce faydalı bir eğitim verecek. 

Telsim İnsan Kaynakları, Kariyer Günleri’nde öğrencilere Vodafone'da çalışma hayatı ve staj imkanları hakkında da bilgi vererek, onların telekomünikasyon sektörünün hızlı, rekabetçi, eğlenceli ve limitleri zorlayan dünyasına adım atarken, global bir firmada eşsiz bir deneyim fırsatıyla potansiyellerini keşfetmelerine olanak sağlamayı amaçladıklarını kaydetti.

UKÜ, LAÜ VE GAÜ’DEKİ GENÇLERLE BULUŞACAKLAR
5 Mayıs’ta Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde başlayacak kariyer günleri Çevik Uraz Konferans Salonu’nda saat 10:00-12:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Kariyer Günleri, 6 Mayıs’ta Lefke Avrupa Üniversitesi Rauf Raif Denktaş Eğitim Kompleksi Konferans Salonu’nda 14:00- 16:30 saatleri arasında; 15 Mayıs’ta ise Girne Amerikan Üniversitesi Milenyum Salonu’nda 10:00-12:30 saatleri arasında düzenlenerek tamamlanacak.

Bu haber toplam 1227 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler