1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. SOĞUKPINAR: ZİRVEYE OYNAYACAK GÜÇTEYİZ
SOĞUKPINAR: ZİRVEYE OYNAYACAK GÜÇTEYİZ

SOĞUKPINAR: ZİRVEYE OYNAYACAK GÜÇTEYİZ

Geçtiğimiz sezon, tarihinde ilk kez şampiyonluğa oynayan ve şampiyon K.Kaymaklı’nın ardından ikinci sırada yer alan B.Bağcıl, 2011-2012 sezonuna yeni bir teknik direktör Ahmet Miyo (Soğukpınar) ile giriyor. Kadrosunda da büyük oranda değişikliğe

A+A-

 

 

B.Bağcıl, sessiz ve derinden geliyor

 

SOĞUKPINAR: ZİRVEYE OYNAYACAK GÜÇTEYİZ

 

 

 “K.Kaymaklı, MTG, Çetinkaya ile Yenicami gibi takımların arasında olmak istiyoruz”

 

Geçtiğimiz sezon, tarihinde ilk kez şampiyonluğa oynayan ve şampiyon K.Kaymaklı’nın ardından ikinci sırada yer alan B.Bağcıl, 2011-2012 sezonuna yeni bir teknik direktör Ahmet Miyo (Soğukpınar)  ile giriyor.

Kadrosunda da büyük oranda değişikliğe giden yeşil-beyazlılarda teknik direktör Ahmet Soğukpınar’a YENİDÜZEN Spor Servisi olarak B.Bağcıl’ın 2011 yılındaki hedeflerini sorduk.

 

SOĞUKPINAR: “B.BAĞCIL ZİRVEYE OYNAYACAK”

Ahmet Soğukpınar, sezonu 15 Temmuz’da açtıklarını ve bir ayı aşkın bir süredir kendi tesislerinde çalıştıklarını söyledi. Sezon açılışından bugüne kadar kondisyon ağırlıklı ve kuvvet çalışması yaptıklarını belirten Soğukpınar, bu sürede beş hazırlık maçı da yaptıklarını ancak henüz lige hazır olmadıklarının altını çizdi. 

Bu sezon K.Kaymaklı, MTG, Çetinkaya ile Yenicami’nin iyi takım kurduklarını ve şampiyonluğa oynayacaklarının belli olduğunu ifade eden Soğukpınar, B.Bağcıl olarak, bu takımların arasında olmak istediklerini ve bunu başaracak güçleri olduğunu iddia etti.

 

YENİ BİR KADRO

Transferde DTB’den Abdullah, Çetinkaya’dan kaleci Ahmet Gardiyanoğlu ve İsmail, Gençlik Gücü’nden Hakan Altın, Yenicami’den Mehmet Çil’i kadrolarına dahil ettiklerini dile getiren Soğukpınar, bu takıma katacakları üç yabancı ile kadroyu tamamlayacaklarını belirtti. Soğukpınar bu futbolcuların Josef, Kanu, Nikolov ve Muhhamet Diallo’dan iki veya üçü olacağının altını çizerken, TC kontenjanı için de arayışlarının sürdüğünü vurguladı.

 

ANKARA KAMPI 06-13 EYLÜL’DE

04-05 Eylül 2011 tarihleri arasında Lapta Spor Kulübü’nün düzenlediği bir turnuvaya katılacaklarını açıklayan Soğukpınar, Lapta bölgesinde iki günlük bir kamp yaptıktan sonra 06-13 Eylül tarihleri arasında Ankara’da kampa gireceklerini açıkladı.

Soğukpınar, B.Bağcıl olarak geçtiğimiz sezon başlattıkları zirve yürüyüşlerinin bu sezon da devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 820 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler