1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Şampiyon Güzelyurt Futbol Okulu
Şampiyon Güzelyurt Futbol Okulu

Şampiyon Güzelyurt Futbol Okulu

Güzelyurt Belediyesi tarafından düzenlenen 34’üncü Güzelyurt Portakal Festivali etkinliklerinden biri olan Güzelyurt Portakal Festivali Halı Futbol Turnuvası önceki akşam gerçekleşti. Turnuva Birincisi Güzelyurt Futbol Okulu oldu. Turnuvanın finali

A+A-

 

34’üncü Güzelyurt Portakal Festivali Halı Saha Futbol Turnuvası gerçekleştirildi

 

Şampiyon Güzelyurt Futbol Okulu

 

·        Baştan sona kadar heyecanlı geçen karşılaşmanın sonunda Güzelyurt Futbol Okulu birinci, Bostancı Bağcıl ikinci ve Binatlı üçüncü oldular

 

Güzelyurt Belediyesi tarafından düzenlenen 34’üncü Güzelyurt Portakal Festivali etkinliklerinden biri olan Güzelyurt Portakal Festivali Halı Futbol Turnuvası önceki akşam gerçekleşti. Turnuva Birincisi Güzelyurt Futbol Okulu oldu.

Turnuvanın finali Bostancı Bağcıl ile Güzelyurt Futbol Okulu arasında oynadı. Mustafa Ömürlü’nün yönettiği ve 25’er dakikalık iki devre halinde oynanan karşılaşmanın ilk devresini Bostancı Bağcıl 1-0 galip tamamladı.

İkinci yarıda Güzelyurt Futbol Okulu takımı, rakibini adeta gole boğdu. Üst üste bulduğu beş gol ile sahadan 5-1 galibiyetle ayrılan Güzelyurt Futbol Okulu, birincilik kupasının da sahibi oldu.

 

İLK ÜÇ

Baştan sona kadar heyecanlı geçen karşılaşmanın sonunda Güzelyurt Futbol Okulu birinci, Bostancı Bağcıl ikinci ve Binatlı üçüncü oldular.

Karşılaşmada başarılı olan takım ve sporculara ödülleri, final karşılaşması sonrasında düzenlenen törenle, Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar tarafından verildi.

Ödül töreninde konuşan Başkan Mahmut Özçınar, şampiyon olmadan da önemlisinin geleceğin futbolcusu olmak olduğunu belirtti. Sergilenen güzel futbolun turnuvaya heyecan kattığına işaret eden Özçınar, ilk üçe giren takımların kaptanlarına kupalarını verirken; futbolcu ve teknik heyetlerine de hediyeler verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1012 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler