1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MİNDERE DÖNÜŞ
MİNDERE DÖNÜŞ

MİNDERE DÖNÜŞ

Güreş Federasyonu’nun yaz döneminde verdiği ara geride kaldı. 2011 yılı içerisinde yer alan faaliyetlerine hafta sonu devam ediyor. Her yıl geleneksel haline getirilen Plaj Güreşi ile faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek olan Güreş Federasyon

A+A-

 

 

Güreş Federasyonu’nun yaz döneminde verdiği ara geride kaldı. 2011 yılı içerisinde yer alan faaliyetlerine hafta sonu devam ediyor.

Her yıl geleneksel haline getirilen Plaj Güreşi ile faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecek olan Güreş Federasyonu, 17 Eylül Cumartesi günü Tatlısu Belediye Plajında “Yıldızlar ve Büyükler Plaj Güreş Müsabakaları”nı gerçekleştirecek.

Yıldızların “Hafif”, “Orta” ve “Ağır Siklet” olarak mücadele edeceği müsabakalarda, Büyükler “Hafif” ve “Ağır Siklet” şeklinde iki kategoride mücadelesini yapacak.

17 Eylül Cumartesi saat 15.30’da başlayacak olan müsabakalarda, Mertdoğan Soyalan, Volkan Avcı ve Murat Doğan hakem olarak görev yapacak. Müsabakalar sonunda dereceye giren güreşçilere madalya verilecek.

 

“YILDIZLAR LİGİ” PAZAR GÜNÜ

Güreş Federasyonu tarafından organize edilen “Yıldızlar Ligi” 18 Eylül Pazar günü devam ediyor. “Yıldızlar Ligi”nin 5’incisi olarak düzenlenecek “Yıldızlar Zafer Greko-Romen Güreş Müsabakaları” Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda saat 10.30’da başlayacak.

Tunuvada Mertdoğan Soyalan, Cengiz Öktem, Kemal Bayraktar, Murat Doğan ve İbrahim Yücel hakem olarak görev alacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 628 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler