1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Lapta’da durmak yok
Lapta’da durmak yok

Lapta’da durmak yok

Birinci Lig’in dinamik takımlarından olan Lapta’da çalışmalar hızla sürüyor. Geçtiğimiz yıl ligi 5’inci sırada tamamlayan Lapta, önümüzdeki sezon da ilk beş içerisinde almak için mücadele verecek. Geçtiğimiz yılın kadrosundan Esin Hariç

A+A-

 

 

 

Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı: “Amacımız dinamik, 90 dakika mücadele eden maçı bırakmayan ve her maçı kazanmak için oynayan bir takım yaratmaktır”

 

Lapta 19-25 Ağustos tarihleri arasında Kartepe’de kampa giriyor

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Birinci Lig’in dinamik takımlarından olan Lapta’da çalışmalar hızla sürüyor. Geçtiğimiz yıl ligi 5’inci sırada tamamlayan Lapta, önümüzdeki sezon da ilk beş içerisinde almak için mücadele verecek.

Geçtiğimiz yılın kadrosundan Esin Hariç, kadrosunu koruyan Lapta, Esentepe’den Şahin’i takviye ederek kadrosunu daha da güçlü bir hale getirmek için çalışıyor.

Doğan Türk Birliği’nden Ahmet Coşkun’u transfer etmek için pazarlarlıkların sürdüğü Lapta’da Ahmet Coşkun’dan hariç başka yerli futbolcu transferi için de yoğun çalışıyor.

 

“AHMET COŞKUN’U KADROMUZDA GÖRECEĞİMİZE İNANIYORUM”

Lapta Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı YENİDÜZEN Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, yaklaşık 4 haftadır çalıştıklarını ve çok iyi çalıştıklarına inandığını söyledi. Özarabacı şöyle devam etti:

“Kadrodan Esin gitti, Esentepe’den Şahin geldi. Ama daha takviyeye ihtiyacımız var. Ahmet Coşkun ile ilgili henüz net bir durum yok, ama inanıyorum Ahmet Coşkun’u kadromuzda göreceğiz. Tabii ki Ahmet Coşkun haricinde transfer etmek istediğimiz futbolcu var. Kamerun’dan iki futbolcu 14 Ağustos akşamı adaya geliyor. Denemeye alınacaklar. Hazırlık maçlarına başladık, Vadili ile maç yaptık. Bugün de Kaymaklı ile oynuyoruz. Tüm çalışmalarımız, transferlerimiz ve nasıl bir mekanizma kuracağımızı, 24 Eylül’e kadar en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz” dedi.

 

KARTEPE’DE KAMP

19-25 Ağustos tarihleri arasında Kartepe’de kampa gireceklerini vurgulayan Özarabacı: “Amacımız dinamik, 90 dakika mücadele eden maçı bırakmayan ve her maçı kazanmak için oynayan bir takım yaratmaktır” şeklinde hedeflerine vurgu yaparak sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 775 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler