1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GÖÇMEN, TAKTİK ÇALIŞTI
GÖÇMEN, TAKTİK ÇALIŞTI

GÖÇMEN, TAKTİK ÇALIŞTI

Yeni sezon öncesi hazırlık döneminde bu yıl ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Göçmenköy çalışmalarını dün yaptığı antrenman ile sürdürdü. Göçmenköy Stadı yanında bulunan antrenman sahasında eksik bir kadro ile çalışan Lefkoşa’nın bordo

A+A-

 

 

Yeni sezon öncesi hazırlık döneminde bu yıl ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Göçmenköy çalışmalarını dün yaptığı antrenman ile sürdürdü. Göçmenköy Stadı yanında bulunan antrenman sahasında eksik bir kadro ile çalışan Lefkoşa’nın bordo mavili ekibi taktik ağırlıklı bir idman gerçekleştirdi.

Antrenmanın ilk bölümünde ısınma ve açma germe çalışması yapıldıktan sonra ana bölümde çabukluk çalışması gerçekleştirildi. Göçmenler antrenmanın son bölümünde taktik çalıştıktan sonra çalışmayı tamamladılar.

 

 


 

KABORE’YE BREZİLYA USULÜ KUTLAMA

 

 

Göçmenköylü yabancı futbolcu İbrahim Kabore’ye dün gerçekleştirilen antrenmanda takım arkadaşları tarafından bir sürpriz yapıldı. Kabore’nin yaş gününe denk gelen antrenmanda takım arkadaşları ona un ve yumurta ile Brezilya usulü bir kutlama yaparken, bu kutlama antrenmanda neşeli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 541 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler