1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GG iddialı
GG iddialı

GG iddialı

Gençlik Gücü rotayı Birinci Lig’e çevirdi… Tilki: “Dönüşümüz muhteşem olacak” l Bu sezon, ikinci ligin de çok çekişmeli geçeceğini düşündüğünü belirten Tilki, sezon öncesi çalışmalara çok önem verdiklerini ve haftada en az

A+A-

Gençlik Gücü rotayı Birinci Lig’e çevirdi…

 

 

Tilki: “Dönüşümüz muhteşem olacak”

 

l Bu sezon, ikinci ligin de çok çekişmeli geçeceğini düşündüğünü belirten Tilki, sezon  öncesi çalışmalara çok önem verdiklerini ve haftada en az dört antrenmanla lige hazırlandıklarını belirtti.

 


İki sezon önce, İkinci Lig’e düşen başkentin tarihi takımı Gençlik Gücü, bu sezon rotayı yeniden Birinci Lig’e döndürdü.

 Bu rota doğrultusunda Gençlik Gücü’nü Birinci Lig’e taşıma misoynunu üstlenen ve  takımın başına getirilen başarılı Teknik Direktör Necati Tilki ile dün, yeşil-beyazlıların Atila Topaloğlu Stadı’nda konuştuk.

 

“Gençlik Gücü’nün yeri Birinci Lig’dir”

Teknik Direktör Tilki, çok genç ve yetenekli bir kadroya sahip olduklarını, bu kadroyu Hüseyin Küsbeci, Özgür Ongun, Bora gibi klas futbolcularla güçlendirdiklerini söyledi.

Bu sezon, ikinci ligin de çok çekişmeli geçeceğini düşündüğünü belirten Tilki, sezon  öncesi çalışmalara çok önem verdiklerini ve haftada en az dört antrenmanla lige hazırlandıklarını belirtti.

Bugüne kadar yaptıkları hazırlık maçlarında futbolcularının özellikle, yeni transferlerin performanslarından memnun olduğunu dile getiren Tilki, hazırlık maçlarına devam edeceklerinin altını çizdi.

Gençlik Gücü’nün, yerinin Birinci Lig olduğunun altını çizen Tilki, transferin de devam edeceğini ve 15 Eylül 2011 tarihineb kadar esas kadroyu oluşturacaklarını ifade etti

 

Gençlik Gücü’de Kartepe’de

Gençlik Gücü’nün kamp programı hakkında da bilgi veren Teknik Direktör Tilki, Kuzey Kıbrıs takımlarının bu sezontercih ettiği İstanbul Kartepe’de 21-28 Ağustos 2011 tarihleri arasında kamp yapacaklarını açıkladı.

Tilki son olarak, Gençlik Gücü’nünolmadığı bir Birinci Lig düşünülemeyeceğini bu nedenle, dönüşlerinin muhteşem olacağını sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 660 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler