1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Genç bilardocular, Avrupa’da derece arayacak
Genç bilardocular, Avrupa’da derece arayacak

Genç bilardocular, Avrupa’da derece arayacak

KKTC Bilardo Federasyonu, 3 genç sporcu ile 2011 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’na katılıyor. 30 Temmuz-6 Ağustos 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek olan şampiyonada hedef şeref kürsüsüne çıkmak. Lüksemburg’da düzenlenecek 2011 Avrup

A+A-

Genç bilardocular, Avrupa’da derece arayacak

 

·        Lüksemburg’da düzenlenecek 2011 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda ülkemizi Berk Mehmetçik, Hüseyin Çelikağ ve Mehmetali Sözgen temsil edecek

 

KKTC Bilardo Federasyonu, 3 genç sporcu ile 2011 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’na katılıyor.

30 Temmuz-6 Ağustos 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek olan şampiyonada hedef şeref kürsüsüne çıkmak.

Lüksemburg’da düzenlenecek 2011 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda ülkemizi Berk Mehmetçik, Hüseyin Çelikağ ve Mehmetali Sözgen temsil edecek.

Şampiyona için 29 Temmuz 2011 tarihinde ülkemizden ayrılacak olan sporcular 8 Top, 9 Top, 10 Top ve 14+1 Top disiplinlerinden en az üçünde mücadele etmek zorundalar. Bu üç disiplini her sporcu kendisi seçecek.

 

ŞEREF KÜRSÜSÜ

Bu sezon hem gençler, hem büyükler kategorilerinde yarışacak olan Berk Mehmetçik,  arkadaşları ile birlikte 2011 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda şeref kürsüsünde yer almayı hedeflediklerini belirtti.

KKTC’de bilardo sporunun her geçen gün gelişmekte olduğuna işaret eden Berk Mehmetçik, uluslararası bir başarıya ihtiyaç duyduklarını ve bunun zamanının geldiğini ima etti.

7 Ağustos 2011 tarihinde ülkemize dönecek olan KKTC Gençler Bilardo Takımı’nı oluşturan KKTC Bilardo Kafilesi’nde iki de yönetici vardı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 534 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler