1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘FİLLER GÜREŞİR, ÇİMENLER EZİLİR’
‘FİLLER GÜREŞİR, ÇİMENLER EZİLİR’

‘FİLLER GÜREŞİR, ÇİMENLER EZİLİR’

Oray 10 Sitesi sakinleri isyan etti: “Esas mağdur biziz… Sorun çözülmeli!” ‘Rüşvet’ iddiaları ile gündeme gelen ve ‘sınır ihlalleri’ ortaya çıkan Oray 10 Sitesi sakinleri huzursuz…“Filler güreşir

A+A-

 

 

Oray 10 Sitesi sakinleri isyan etti:

“Esas mağdur biziz… Sorun çözülmeli!”

 

 ‘Rüşvet’ iddiaları ile gündeme gelen ve ‘sınır ihlalleri’ ortaya çıkan Oray 10 Sitesi sakinleri huzursuz…“Filler güreşir, çimenler ezilir” diyen Oray 10 Sitesi Yönetimi Başkanı Mehmet Büyükoğlu, 300’ün üzerinde hanenin olduğu ve binden fazla kişinin yaşadığı sitede esas mağdurun site sakinleri olduğunu ifade etti.

 

Yaşananlarda dolayı son derece üzgün olduklarını ifade eden Büyükoğlu, konuyla ilgili görüşen site yönetiminin Cumhurbaşkanlığı’na da yazı gönderdiklerini kaydetti.

 

“BEKLENTİMİZ HÜKÜMET’İN SORUNU ÇÖZMESİ…”

Birçok sorunla aldıkları evlerinin olduğunu, siteyi yaşam alanına çevirmek için, Dikmen Belediyesi ile de işbirliği içerisinde çok çalıştıklarını aktaran Büyükoğlu, “Beklentimiz Hükümetin bu sorunu bir an önce çözmesi” şeklinde konuştu.

Bakanlık ve Müteahhit firma arasındaki tartışmada ‘tarafsız’ olduklarının altını çizen site yöneticisi Mehmet Büyükoğlu, tek istediklerinin mağduriyetlerinin giderilmesi olduğunu ifade etti.

 

Haberin ayrıntıları YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1879 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler