1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Eliz, İngiltere’de dikkat çekiyor
Eliz, İngiltere’de dikkat çekiyor

Eliz, İngiltere’de dikkat çekiyor

Kuzey Kıbrıs’ta 12 yaş kategorisinde birinci olan ilk tenisçi unvanına sahip Eliz Maloney, yeni başarılara imza atmak için İngiltere’nin Bournemouth şehrinde, West Hants Tenis Kulübü’nde antrenman yapıyor. KKTC Telsim’in iletişim

A+A-

 

 

 

Kuzey Kıbrıs’ta 12 yaş kategorisinde birinci olan ilk tenisçi unvanına sahip Eliz Maloney, yeni başarılara imza atmak için İngiltere’nin Bournemouth şehrinde, West Hants Tenis Kulübü’nde antrenman yapıyor.

KKTC Telsim’in iletişim sponsorluğunun yanı sıra ihtiyaç duyduğu her an yanında olarak destek verdiği Eliz Maloney, geçtiğimiz aylarda, Türkiye Tenis Federasyonu’nun üç ayrı bölgede düzenlediği “12 Yaş I. Türkiye Yaz Kupası”nın, Denizli’de yapılan ayağında mücadele ederek, 12 yaş kategorisinde birinci olmuştu.

Eliz’in, antrenman yaptığı, West Hants Tenis Kulübü, sadece elit sporcuların, başarılı antrenörler eşliğinde çalışma yapabildiği ve yüksek performanslı tenisçilerin eğitim aldığı bir merkez ve başarılı sporcular yetiştirme özelliği ile tanınıyor.

 

ÇOK BEĞENİLDİ

İngiltere 12 yaş sorumlusunun tavsiyesi üzerine merkeze giden ve burada yapmış olduğu disiplinli çalışma ile dikkat çeken Maloney, kısa sürede antrenörlerinin beğenisini kazandı. Özellikle Eliz’in tekniği üzerinde çalışan hocaları, başarılı sporcumuzun çok yetenekli olduğunu, kendisine öğretilen her şeyi çok kısa bir sürede kavradığını ve bir sporcu için çok iyi bir atletik vücuda sahip olduğunu vurguladılar.

 

“ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”

11 Temmuz’da merkeze giden ve 17 Ağustos’a kadar yoğun bir çalışma ile antrenman yapacak olan Maloney, “West Hants Tenis Kulübü’nde olmak, burada değerli antrenörler eşliğinde çalışmak beni çok heyecanlandırıyor. Çok farklı ama bir o kadar da güzel bir ortamda antrenmanlarımızı gerçekleştiriyoruz. Buradaki çalışmalardan çok şey öğrendim. Çok disiplinli ve yoğun çalışıyoruz. Bu dönem benim için zorlu oldu diyebilirim ama çok da eğleniyoruz. Burada öğrendiklerimin, bana gelecekte çok faydalı olacağına inanıyorum ve bunun için çok mutluyum. Buradayken ailemi, arkadaşlarımı, sevdiğim insanları çok özlüyorum. İletişim sponsorum KKTC Telsim sayesinde onların sesini duymak, benim yanımda olduklarını hissetmek, bana, kendimi iyi ve güçlü hissettiriyor” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 533 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler