1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. DUMLUPINAR’DAN TEŞEKKÜR VE TALEP
DUMLUPINAR’DAN TEŞEKKÜR VE TALEP

DUMLUPINAR’DAN TEŞEKKÜR VE TALEP

Dumlupınar Türk Spor Kulübü “Açık Teşekkür” başlığı ile bir basın bildirisi yayınladı. Başkan Güneş Güneşoğlu ve Basın Sözcüsü Özhan Monargalı imzasıyla yayınlanan bildiride sezon öncesi hazırlık döneminde yaşadıkları saha sıkıntısı sürecinde

A+A-

 

 

 

Dumlupınar Türk Spor Kulübü “Açık Teşekkür” başlığı ile bir basın bildirisi yayınladı. Başkan Güneş Güneşoğlu ve Basın Sözcüsü Özhan Monargalı imzasıyla yayınlanan bildiride sezon öncesi hazırlık döneminde yaşadıkları saha sıkıntısı sürecinde kulübe yardım eden isimlere teşekkürlerini belirtildi. Sarı-kırmızılılar ayrıca Mağusa’nın bir başka ekibi Türk Gücü ile maçlarının aynı güne denk gelmemesi için federasyona talepte bulundu.

Basın bildirisinin tamamı şöyle:

“Dumlupınar Spor Kulübü diğer kulüpler gibi temel amacının ‘Gençliğe hizmet’ olduğunun altını yönetim olarak çizmekteyiz. Takımımız sezon açılışından eylül ayının ortasına kadar saha sıkıntısı çektiğimiz bu dönemlerde yönetimimizin yaptığı girişimler olumlu sonuçlanmıştır.

Bizlere yardımcı olan federasyon başkanı Hasan Sertoğlu'na, Spor Bakanlığı’na ve koordinatör Süleyman Göktaş'a, her zaman sahasını bize açan Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip, ayrıca haftada 1, bazen 2 kez bizlere saha tahsis eden Doğu Akdeniz Üniversitesi Spor İşleri Koordinatörü Cemal Konnolu'ya, Çanakkale Spor Kulübü’ne ve Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz'a gösterdikleri ilgiden dolayı ve sorunumuzu giderdikleri için kendilerine Dumlupınar Türk Spor Kulübü yönetimi olarak teşekkürlermizi bildiririz. Ayrıca fikstür ayarlamasında federasyonun Dumlupınar ve MTG kulüplerinin gerek deplasman gerekse de iç saha maçlarının aynı gün olmamasına dikkatlerini çekeriz. Mağusa'da 3-4 ay daha antrenman sahası sıkıntısı olacağından dolayı federasyonun bu sorunumuzu göz önünde bulundurmasını temenni ederiz.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 792 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler