1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Cemal Başkan, kapılarda bekliyor!..
Cemal Başkan, kapılarda bekliyor!..

Cemal Başkan, kapılarda bekliyor!..

Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları devletten alacağı yaklaşık 6 milyon Sterlin için ondan ora koşuşturuyor. Dün Kooperatif Merkez Bankası’nın Yönetim Kurulu toplantısına çağrılan başkan, toplantının başka yere alındığını öğrenince sinirlen

A+A-

Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları devletten alacağı yaklaşık 6 milyon Sterlin için ondan ora koşuşturuyor. Dün Kooperatif Merkez Bankası’nın Yönetim Kurulu toplantısına çağrılan başkan, toplantının başka yere alındığını öğrenince sinirlendi. Kurul toplantısının başka yere alındığını öğrenince, bağırdı, çağırdı.

Yönetim Kurulu’nun bu yaptığına anlam veremeyen Başkan Bulutoğluları, soluğu Bakanlar Kurulu toplantısında aldı.

Toplantı sonucunu bekleyen Bulutoğluları, eli yine boş döndü.

Seçilmiş bir başkanı hem de kendi partilerine geçen bir başkanı UBP hükümeti ondan ora sürüklüyor işte...

Alacağını alamayan Cemal Başkan ise, UBP’ye geçtiğine bin pişmandır herhalde…

Her fırsatta, “CTP hükümeti bile mahkeme kararı olmadan bana 2 milyon Sterlin ödeme yaptı. Bunlar benim partim, ödeme yapmıyor” diye dert yanan Bulutoğluları, daha çok Bakanlar Kurulu toplantınsın kapısında bekleyecek görülüyor.

 


Amcaoğlu’nun makam odasına tepki

Tarım Bakanı Ali Çetin Amcaoğlu, bakanlıkta yeni makam odası yaptırıyor. Bakanlığın en üstüne yerleşmeye hazırlanan Amcaoğlu, hemen gerekenin yapılması talimatını vermiş. Fakat bu durum bakanlık çalışanları tarafından hoş karşılanmamış.

Çünkü makam odası yapılmaya çalışılan yer, çalışanların yemekhane olarak kullandığı yermiş. Bu konudaki rahatsızlık Bakan Amcaoğlu’na iletilmiş. Şimdi herkes Amcaoğlu’nun bu kararından geri adım atmasını bekliyormuş.

 


Her şeye şaşan Başbakan…

Başbakan İrsen Küçük, bu aralar her şeye şaşar oldu. Özellikle sendikaların yaptığı eylemler sonrası şaşkınlığını her fırsatta dile getiriyor Küçük…

Dün de Maliye Bakanlığı önünde EL-SEN tarafından yapılan eyleme şaşmış Başbakan Küçük…

Oysa biz onların her icraatına ne kadar çok “şaşırıyoruz” artık “şaştığımıza şaşıyoruz”…

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1063 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler