1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bayraktar tepkili
Bayraktar tepkili

Bayraktar tepkili

Genç teknik adam geçtiğimiz hafta yapılan U15 Bölge Karmaları’nda şampiyon takımın teknik adamının bulunmamasını şaşkınlıkla karşıladığını söyledi.

A+A-

Tamsu U15 Ligi’nde şampiyon olan Yenicami takımının antrenörü Özgü Bayraktar tepkili. Genç teknik adam geçtiğimiz hafta yapılan U15 Bölge Karmaları’nda şampiyon takımın teknik adamının bulunmamasını şaşkınlıkla karşıladığını söyledi. Bayraktar ayrıca KTFF U15 Koordinatörü Hüseyin Kınacı’nın kendilerine bölge karmalarından sonra kurulacak genel karmada kendisinin olacağını söylediği ancak söz konusu pozisyona başka bir teknik adamın getirildiğini söyledi.

Bayraktar: “Kriter ne?”
U15 Bölge Karmaları’nda Lefkoşa karmasının başında kendi isminin yer almasını beklediğini söyleyen genç teknik adam, söz konusu durumla ilgili olarak Emre Perçinci’nin de Hüseyin Kınacı ile konuştuğunu ancak Kınacı’nın Perçinci’yi oyalamak için konuyu geçiştirdiğini kaydetti. Kendisinin ‘B’ lisansına sahip bir antrenör olduğunu kaydeden Bayraktar, alınan kararın neye göre alındığına anlam veremediğini ifade etti. Antrenör belirlemekteki kriterin ne olduğunu sorgulamak istediğini kaydeden Özgü Bayraktar, kimseyi kırmak veya üzmek niyetinde olmadığını ancak haksızlığı asla kabul etmeyeceğini aktardı.

Bu haber toplam 1262 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler