1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'BARIŞ' GÜZELLERİ HAZIR
BARIŞ GÜZELLERİ HAZIR

'BARIŞ' GÜZELLERİ HAZIR

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek Miss Peace International’a katılacak adayların bikinili tanıtımı Lefkoşa’daki Golden Tulip Otel’de gerçekleştirildi

A+A-

 

 

 

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek Miss Peace International’a katılacak adayların bikinili tanıtımı Lefkoşa’daki Golden Tulip Otel’de gerçekleştirildi.

Cumartesi gecesi gerçekleştirilecek dünya finali öncesi yarışma ana sponsoru Pasha Group Golden Tulip Otel’de son kez basının karşısına çıkan güzeller, gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldı.

Yarışma prodüktörü Bülent Günkut, Barış Günü olan 1 Eylül’e uygun olması adına tanıtımın bugün gerçekleştirildiğini ifade ederek, güzellerin KKTC’den ülkelerine birer “barış elçisi” olarak döneceklerini ifade etti.

Bu yıl Uluslararası Barış Güzeli seçilmek için yarışacak finalistler numara sırasına göre Hırvatistan, Güney Afrika, Ukrayna, Rusya, KKTC, Bosna Hersek, Letonya, Slovakya, Nijerya, Kanada, Norveç, Türkiye, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Malta, Fransa, Estonya, Hollanda, ve Slovenya’dan gelen güzellerden oluşuyor.

Yarışmanın sunuculuğunu ünlü sanatçı Zuhal Topal ve Ufuk Özkan gerçekleştirecek.

Yarışmanın jürisinde Kurtlar Vadisi dizisinden “Memati” karakteri ile tanınan Gürkan Uygun ve “Muro” karakteri ile bilinen Mustafa Üstündağ’ın yanı sıra, sanatçılar Nilgün Belgün, Haldun Dormen, gazeteci Mesut Yar, ünlü manken Şenay Akay ile “Geniş Aile” dizisinden “Ulvi” karakteri olarak bilinen Bülent Çolak gibi birçok ünlü isim yer alacak.

Geceye konuk olarak katılacak olan Davut Güloğlu ise yarışmaya şarkılarıyla renk katacak.

Yarışma saat 21.30’dan itibaren BRT’den de canlı olarak yayınlanacak.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 966 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler