1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Avrupa öncesi moral
Avrupa öncesi moral

Avrupa öncesi moral

Engelliler alanındaki pek çok sosyal sorumluluk projesiyle dikkat çeken Kuzey Kıbrıs Turkcell, Avrupa temsiliyeti öncesinde Tekerlekli Basketbol Takımı oyuncularına moral verdi.

A+A-

 

Engelliler alanındaki pek çok sosyal sorumluluk projesiyle dikkat çeken Kuzey Kıbrıs Turkcell, Avrupa temsiliyeti öncesinde Tekerlekli Basketbol Takımı oyuncularına moral verdi.

Ülkemizi uluslararası bir ligde ve Avrupa’da da başarıyla temsil eden Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sporcuları, yine Kuzey Kıbrıs Turkcell’in organizasyonu ile önce yemekte buluştu, ardından sinemaya gitti. Kuzey Kıbrıs Turkcell, 7 yıldır sponsoru olduğu ve ismini verdiği takıma, Lefkoşa'da yeni açılan Dereboyu Avenue’de (Alışveriş Merkezi) özel bir gün yaşattı.

Bu özel buluşmaya, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdür Yardımcıları Ayhan Barış, Zühre Aydan Ayaz ve Turkcell ekibi de takımla birlikte katıldı. Pascucci Cafe’de önce hep birlikte keyifli bir akşam yemeği yiyen takım, daha sonra sinemaya giderek film izledi. Cafe ve sinemanın engelli uyumlu olması, ülkemizde engellilere yönelik artan bilinci ortaya koyarken, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Barış bu duyarlılığa teşekkür etti. Ayhan Barış, engellilere fırsat eşitliği tanımak ve yaşamlarını iyileştirmek adına özellikle mimari engellerin ortadan kaldırılması gerektiğine dikkat çekerken, “Lefkoşa’daki yeni alışveriş merkezinin birçok alanının engelli uyumlu olması hepimizin yüzünü güldürmüştür. Böylesi mekanların sayılarının daha da artmasını arzuluyoruz. Bugün buraya geliş amacımız takımımıza Avrupa maçları öncesi moral vermek ve iyi temennilerimizi aktarmaktı. Keyifli ve dopdolu saatler geçirdik. Bu vesileyle takımımıza başarılar dilerken, heyecanla sonucunu bekliyoruz, inşallah başarılarla döneceğiz, takımımızla gurur duyuyoruz” dedi. YD

Bu haber toplam 768 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler