1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yüzme kursları sona erdi
Yüzme kursları sona erdi

Yüzme kursları sona erdi

Güzelyurt Belediyesi’nin 23 Haziran-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği 2014 Yüzme Kursları tamamlandı

A+A-

 

Güzelyurt Belediyesi’nin 23 Haziran-22 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği 2014 Yüzme Kursları tamamlandı. Kurslarını tamamlayan kursiyerlere geçtiğimiz gün Güzelyurt Otel’de gerçekleştirilen törenle sertifikaları verildi.

Sertifika törenine Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, belediye meclis üyeleri kurs öğretmenleri, öğrencileri ve veliler katıldı.
Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar sertifika töreninde yaptığı konuşmada yüzme kursunun bu yıl 7’ncisinin gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, hem çocuklara hem de velilere kurslara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Güzelyurt Belediyesi’nin gerçekleştirilen yüzme kurslarının çocukların ileriki yaşamlarında büyük fayda sağlayacağına işaret eden Özçınar, kurslara gösterilen ilginin her yıl artış gösterdiğini söyledi.

Güzelyurt Belediyesi’nin bu yıl 7.’sini gerçekleştirdiği yüzme kurslarına 180 öğrenci kayıt oldu. 5-12 yaş gruplarına göre düzenlenen yüzme kurslarında dersler Mustafa Korkut, Cemal Aspava ve yardımcı eğitmenler denetiminde haftada gerçekleştirildi.

Kursa katılan kursiyerlere sertifika ve madalyaları Güzelyurt Otel’de yaş gruplarına göre organize edilen yüzme yarışları sonrası takdim edildi.
Etkinlik eğitmen ve yardımcı eğitmenlere plaket takdiminin ardında sona erdi.

Bu haber toplam 1228 defa okunmuştur