1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Cihangir’de Başkan Aytaç Karaveziler
Cihangir’de  Başkan Aytaç Karaveziler

Cihangir’de Başkan Aytaç Karaveziler

Dün akşam, Cihangir’de gerçekleştirilen olağan genel kurulda tek aday olan Aytaç Karavezirler oybirliği ile başkanlığa seçildi. Cihangir Spor Kulübü lokalinde saat 2030 da yer alan genel kurulda, genel kurul başkanlığına Yunus Konaç, sekreterliğe i

A+A-

Cihangir’de  Başkan Aytaç Karaveziler

Dün akşam, Cihangir’de gerçekleştirilen olağan genel kurulda tek aday olan Aytaç Karavezirler oybirliği ile başkanlığa seçildi.

Cihangir Spor Kulübü lokalinde saat 2030 da yer alan genel kurulda, genel kurul başkanlığına Yunus Konaç, sekreterliğe ise Ali Şenkaylar  seçildi.  Son iki yıllık Faailyet raporunu başkan Koray Güvenoğlu okdu.   Mali raporun da okunmasının ve aklanmasının ardından yapılan seçimde, Aytaç Karavezirler başkanlığa  seçildi.

Başkanlığa seçilmesinin ardından,  ilk demecini YENİDÜZEN Spor Servisine veren Başkan Aytaç Karavezirler,  hedefinin Cihangir’i zirveye taşıyacak bir takım oluturmak olduğunu açıkladı.

Bu bağlamda, yönetim kurulunu oluşturmasının ardından teknik direktörleri Fırat Canova ile yapacakları toplantının ardından, transfer çalışmalarına başlayacaklarını sözlerine ekledi.

Başkan Aytaç Karavezirler’in konuşmasının ardından dilek ve temennilerle genel kurul sona erdi.

Aytaç Karavezirler başkanlığındaki yönetim kurulu şu üyelerden oluştu.

Başkan : Aytaç Karavezirler, As Başkan : Kaan Erülkü,  Aygün Karavezirler, Sekreter : Mustafa Şenkayalar, Veznadar ve Altyapı Sorumlusu: Ali Şenkayalar, Genel Koordinatör: Ahmet Göçer, Sporcu Sorumlusu: Ali Şah, Yunus Konaç, Ahmet Özer, Mustafa Hasancık, Levent Veli, Altyapı Sorumlusu: İrfan Veli, Ali Özbiler, Tesisler Sorumlusu: Ozan Karavezirler, Mustafa Mehter, Kadın Kolları Başkanı: Sema Şenkayalar, Darts Kolu Başkanı: Celal Aktaş, Disiplin Kurulu Başkanı : Koray Güvenoğlu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 921 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler