1. HABERLER

  2. Ali Aytaç Turnuvası tamamlandı
Ali Aytaç Turnuvası tamamlandı

Ali Aytaç Turnuvası tamamlandı

KTSYD’nin organize ettiği Ali Aytaç Tavla Turnuvası’nda şampiyon Mehmet Ünalmış oldu

A+A-

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nin (KTSYD) organize ettiği Ali Aytaç Tavla Turnuvası geçtiğimiz gün oynanan final karşılaşmasıyla tamamlandı. Turnuvanın şampiyonu Mehmet Ünalmış olurken, ikinci Özcan Özcanhan, üçüncü ise Mustafa Evliya oldu.

KTSYD Genel Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe üyeler yoğun ilgi gösterdi. Karşılaşmaların ardından düzenlenen ödül töreninde ikinci ve üçüncüye ödüllerini KTSYD’nin eski başkanları Mustafa Özsoy ve Ogün Genç Kaçmaz verirken, turnuva şampiyonunun ödülünü merhum Ali Aytaç’ın ailesi takdim etti. Turnuvanın şampiyonu ayrıca Lapta’dan bulunan Chateau Lambousa’da 1 gecelik konaklama ödülü kazandı.
Ödül töreninde konuşan KTSYD Başkanı Bülent Kılıçoğlu bu tür sosyal etkinlikleri sürdürmeye devam edeceklerini belirterek, dernek binasını aktif bir biçimde kullanmayı hedeflediklerini söyledi. Üyelere yönelik sosyal faaliyetlere önem verdiklerini kaydeden Kılıçoğlu, Ağustos ve Eylül ayları içerisinde; darts, bilardo, masa tenisi ve halı saha turnuvalarını organize etmeyi planladıklarını ifade etti.

Bu haber toplam 1012 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler